Facebook Google+ Twitter

Polski weekend na zawodowych ringach

Najbliższy weekend będzie kolejnym sprawdzianem bokserskiego potencjału polskich pięściarzy. Reprezentujący największe polskie grupy promotorskie zawodnicy walczyć będą w Anglii, Niemczech oraz Polsce.

Zawodnicy Krzysztofa Zbarskiego swoje potyczki stoczą w Benthal Green pod Londynem. Mowa o Grzegorzu Proksie oraz Dariuszu Snarskim. Tego pierwszego czeka najcięższa walka w dotychczasowej karierze. Spotka się bowiem z Anglikiem Stevem Conwayem, byłym mistrzem świata federacji IBO. Drugi z Polaków stanie naprzeciw Marca Callaghana. Snarski dał sie poznać z ogromnej nieustępliwości oraz efektywnego, twardego boksu. Można zatem spodziewać sie ciekawej twardej walki – takiej, jaką uwilbiają "na wyspach". Gala odbędzie się w piątkowy wieczór, a jej transmisje przeprowadzi telewizja TVN.

W sobotę na ringu w Kempten w Niemczech zaprezentuje się Tomasz Hutkowski z grupy Hammer Knockout Promotion. Będzie to szósty zawodowy pojedynek 20-letniego zawodnika. Rywal Polaka nie jest jeszcze znany. Relację z gali mozna będzie obejrzeć w sobotni wieczór w telewizji ARD.

Tego samego dnia w Poznaniu galę bokserską organizuje Europe & Glormax Promotions. Zawodnicy Andrzeja Gmitruka zaprezentują się publiczności zebranej w pawilonie trzecim Międzynarodowych Targów Poznańskich. Program gali przewiduje cztery pojedynki, trzy z udziałem polskich zawodników. W sobotni wieczór zobaczyć będzie można Sławomira Ziemlewicza, Piotra Wilczewskiego oraz w walce wieczoru polskiego "cieżkiego" Mariusza Wacha, który spotka się z medalistą olimpijskim z Barcelony, Zoltanem Beresem. Ci wszyscy, którzy nie będą mieli okazji obejrzenia zmagań pięściarzy na żywo, będą mogli obejrzeć transmisję telewizyjną w Canal+ Sport.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.