Facebook Google+ Twitter

Polskie autostrady - odwiedź targi w Kielcach

Jeszcze tylko dziś i jutro w Kielcach można odwiedzić targi Autostrada - Polska. Jest to impreza, w trakcie której swoją ofertę prezentują największe firmy z branży budownictwa drogowego, inżynierii ruchu oraz bezpieczeństwa drogowego.

 / Fot. wikipedia.orgMiędzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego to jedna z największych imprez sektora drogowego w Europie. Od szesnastu lat organizowana jest w Kielcach. Ponad 700 firm prezentuje najnowszy sprzęt budowlany, surowce do budowy dróg oraz urządzenia do znakowania. Polskę reprezentuje jeden z największych w Europie przetwórców tworzyw sztucznych w Europie - Grupa Marma.

Konferencji towarzyszą konferencje naukowe, seminaria. Pierwszy raz w historii targów poruszono temat zagospodarowania terenów przy drogach krajowych oraz zieleni autostradowej.Miejmy nadzieję, że dzięki temu w niedługim czasie nasze trasy drogowe będą w przemyślany i estetyczny sposób zaplanowane. Już dziś odbędzie się debata "Bezpieczne maszyny = bezpieczna budowa".

W tym samym czasie odbywają się również trzy inne imprezy związane z budownictwem: VI Międzynarodowe Targi Infrastruktury TRAFFIC-EXPO, XII Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych i Pojazdów Specjalistycznych MASZBUD oraz IV Targi - Technologii i Infrastruktury Lotnisk TIL.

Program targów

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

http://kielce.gazeta.pl/kielce/1,35255,7871539,Targi_Autostrada__Skrzyzowanie_drog_Europy.html

http://www.targikielce.pl/index.html?k=main&s=news&news=231

http://www.strefabiznesu.echodnia.eu/artykul/takiej-budowli-jeszcze-w-wojewodztwie-swietokrzyskim-nie-bylo-inwestor-zaplaci-miliard-353

byłem tam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.