44821 miejsce

"Polskie Gran Derbi": Legia pokonuje Wisłę 2:0. Zapis relacji live

Jedne z najlepszych polskich drużyn grały dziś na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie. Naprzeciw siebie stanęli: zdobywca ligowego "brązu" oraz Mistrz Polski w sezonie 2010/2011. "Wojskowi" pokonali zawodników ze stadionu przy Reymonta 2:0.

/ Fot. PAP/Bartłomiej ZborowskiKONIEC MECZU! Legia Warszawa wygrywa z Wisłą 2:0. Zwycięstwo cieszy, tym bardziej, że warszawiacy pokazali "Białej Gwieździe", że mistrzem - w tym sezonie - wcale być nie musi. Dzisiejsze spotkanie jest pierwszym przegranym meczem wiślaków na wyjeździe. Podwójne brawa dla Legii.

Dziękuję za relację.

90. minuta + 3: Co za akcja! Manu traci piłkę na połowie Legii, po chwili ją odzyskuje, mija rywali jak tyczki i podaje pod bramką Wisły piłkę do Gola, który nie potrafi umieścić piłki w siatce.

90. minuta + 2: Vdroljak atomowe uderzenie z odległości 35 metrów od bramki Wisły. Piłka mija jednak bramkę.

90. minuta + 1: Zmęczony Radovic schodzi z boiska, na którym pojawia się rekonwalescent - Manu.

90. minuta: Duszan Kuciak puszcza piłkę między nogami i ledwo wyjmuje ją na linii bramkowej. Byłoby 2:1. Uffff...

89. minuta: Ljuboja świetnie zgrywa do Wolskiego, który równie we wspaniałym stylu podaje do Radovica. Miro, znajdując się tuż przed bramkarzem, nie może jednak umieścić piłki w bramce!

88. minuta: Rafał Wolski pojawia się na boisku za zdobywcę dwóch asyst, Macieja Rybusa.

88. minuta: Ljuboja odgrywa do Kucharczyka, który znajduje się tuż przed polem karnym Wisły. Kucharczyk uderza zaś... w obrońcę "Białej Gwiazdy". Bramki nie ma.

87. minuta: Wisła czeka na cud. Dwie bramki w ciągu ok. 5 minut? Mało możliwe, ale zdarzały się już takie sytuacje.

86. minuta: Emocje w klasykach - coś czego aktualnie niewiele w grze Legii i Wisły. Gospodarze postanowili, że pograją w "dziada". Piłkę odbierają im jednak zawodnicy Wisły. Na bramkę uderza - bez efektu - Biton.