Facebook Google+ Twitter

Polskie portale „palmtopowe” i nie tylko…

Zapewne każdy z nas ma jakieś zainteresowania. Dla jednych to piłka nożna, motoryzacja, dla innych - nowości techniczne.

Polscy „potentaci” rynku nowinek technologicznych to zapewne Palmtop.pl i pdaclub.pl. Jednak co mają czynić użytkownicy, którzy niekoniecznie interesują się palmtopami i tematami traktującymi o nich?

Są inni…

Portalem, tak portalem było Pocket-Pc.pl, jednak po kontakcie z administratorami strony dowiedziałem się, że idea została diametralnie zmieniona. Teraz postawiono na nowe techniki, np. RSS, AJAX - przez co blog „nabrał rumieńców”. Choć domena może być myląca, to wchodząc na blog poczytamy o nie tylko o najnowszych telefonach i palmtopach, ale i kolejnych rekordach bitych w dziedzinie grubości ekranów LCD. „Wzorem do naśladowania” dla administratorów są takie portale jak Engadget, Gizmodo czy Slashphone – więc mają na pewno możemy liczyć na wiadomości „z pierwszej ręki”…

A może tak Eko Czajnik?

Jeśli nie interesują was rekordy grubości ekranów LCD, to zawsze pozostaje blog Nowinki.net. Tutaj znajdziecie przede wszystkim informacje dotyczące przenośnej kuchenki mikrofalowej czy automatu do pizzy. ;)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.