Facebook Google+ Twitter

Polskie serwery Ugameli

Każdy z nas, grał chyba w grę przeglądarkową. Do takiej zabawy, wystarczy zwykła przeglądarka stron internetowych. Gry typu Ugamela są proste w obsłudze a na dodatek dają dużo frajdy. Warto się z nimi zapoznać.

W internecie istnieje wiele gier, popularnie nazywanych Ugamela lub xNova (od francuskich plików o tej samej nazwie). Większość tych projektów to jednak szybko upadające zabawki, nie mające raczej nic wspólnego z prawdziwym graniem. Gry w przeglądarce nazywane są via www. Do zabawy wystarczy zwykły Firefox.

Przewagę tych projektów tworzą gierki tworzone przez hobbystów zapaleńców oraz młode, rozwijające się i elastyczne składy. Gracze mają największą władzę. To od nich zależy, czy dana zmiana przejdzie i zostanie wprowadzona do gry, czy plany jej zastosowania spełzną na niczym. Większość ogromnych zmian gracze muszą najpierw przegłosować. Gra jest dla nich, a nie oni dla gry - to motto przewodnie. Na pierwszym miejscu liczą się właśnie użytkownicy.

Świat ugameli utrzymany jest w klimacie science fiction. Miejsce rozgrywki to wszechświat. Gracz ma za zadanie rozbudowywać swoje imperium, budować flotę i rozwijać się ekonomicznie. Mamy możliwość zasiedlania nowych planet, dołączania do sojuszy oraz wspólnego działania z innymi graczami. Generalnie rzecz biorąc gra polega na rozbudowie swoich kolonii oraz agresji wobec innych graczy. System gry jest bardzo rozbudowany. Polskie projekty różnią się od siebie wieloma czynnikami. Najważniejsze z nich to:

- Prędkość gry, prędkość flot i wydobycia dziennego surowców
- Możliwość zakupu specjalnego abonamentu usprawniającego konto lub jego brak
- Podejście do graczy i rozwoju gry
- Szybkość rozwoju gry
- Dodatki oraz ilość problemów z grą (bugów)

Kłamstwem byłoby powiedzenie, że ugamele są manifestem przeciwko niezdecydowanym działaniom Gameforge i trudności w porozumieniu się graczy Ogame z administracją. Zarządy gier typu xnova chcą całkowicie odciąć się od konwencji Ogame, zostając jednak przy rdzeniu tej gry. Zasada działania ma pozostać ta sama, jednakże masa nowości ma spowodować, że gracz znajdzie wiele innowacyjnych rozwiązań i odkryje na nowo ten fantastyczny świat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.