Facebook Google+ Twitter

Polskie swojaków bajanie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-06-04 11:45

Rozpętana przez mistrza Anrzeja Zaranka dyskusja o dramacie naszej wspólnej egzystencji na łamach Wiadomości24.pl skłania do rozpaczliwych poszukiwań. W śmiertelnej potrzebie uczepiłem się majowego bloga, z którego usunąłem personalia uczestników...

"W nocnej dziupli Pani Sowy, takie toczą się rozmowy..."

Ostatnio jadłam mięso surykatki - było wprost pyszne - polecam tym których stać ( 1100 PLN za kilogram )

14.05.2007 19:18
Jednymi (np doniczkowymi) ładnie się opiekują a drugie z premedytacją tuczą a potem bezlitośnie przeznaczają na ścięcie i zjadają... To jest straszne ;-(

14.05.2007 17:57

mieszkaniach. Pokazując swoją wyższość nad psem taki osobnik reperuje swoje ego. Po za tym psy śmierdzą, gryzą i chałasują. Podejżewam, że Ci co trzymają w mieszkaniach psy to przyjezdne wiesniaki, bo Ja Warszawiak od pokoleń niewyobrażam sobie takiego wiejskiego folkloru w moim wypasionym domu pod Warszawą (277 m kw i Ford Mondeo GHIA 2.0)

14.05.2007 19:27 Szczególnie wredne są psy, które "chałasują", ty warszawiaku za dychę. To ty masz milion kompleksów, które rozładowujesz wypisując takie bzdury.

14.05.2007 19:41estes biednym zakompleksionym glupkiem,a moze ta kasiorka na dom to za sprzedane swinie ,bo takie podejscie do psow jak ty masz biedny ,ograniczony czlowieku to maja wiesniaki z krwi i kosci ,a te twoje wypasione autko moze robic wrazenie na takich ludziach bez rozumku jak ty ,prostaczkach ,bo twoj post doskonale obnaza jakim jestes typem czlowieczka

14.05.2007 19:51Nie będę ukrywała -
jestem bogata - zarabiam 80 000/miesiąc
Ostatni jadłam mięso surykatki - było wprost pyszne - polecam tym których stać ( 1100 PLN za kilogram )

14.05.2007 19:18a ja zarabiam tylko 8000 na miesiąc i jadam robaczki stuknij się w głowinkę

14.05.2007 19:24 Ciekawe, jeszcze nie próbowałem. Ale za tydzień jadę do Jakarty,
znajomy zaprosił mnie na kobrę królewską. Podobno rewelecyjna.

14.05.2007 19:25kobieto zrób sobie głodówkę i pij samą wodę, to może rozum ci wróci....

14.05.2007 19:25
zjedz swój mózg a będziesz na pewno mądrzejsza
Tez probowalem, nic szczegolnego. Na Madagaskarze to codzienna i najtansza potrawa dla tamtejszej zubożałej szlachty.

~Joachim-Serwatka (100 tys/mc), 14.05.2007 19:26

a jadłaś kiedyś ludzkie mięso ? Też jest dobre , załatwię ci za darmo

no nie jest najgorsze :>

Jesteś nienormalna, powinien być limit w zarobkach,
żeby takie puste laski nie musiały szpanować

14.05.2007 19:26
obyś na swojej drodze węża spotkała, surykatka która zjadłaś na pewno by cię przed nim obroniła

14.05.2007 19:27

Nie stać mnie na książki, które chciała bym sobie kupić, nie stać mnie nie dzielenie się taką sumą pieniędzy z innymi (np: domy dziecka), nie stać mnie na wiele innych rzeczy. Jako przeciętny człowiek nie mam zamiaru żreć surykatek za 1100 zł kilogram.

14.05.2007 19:27
Gdybys dostala dobrze przyrzadzonego schabowego ze swiezego miesa 35zl/kg smakowalby Ci tak samo :)

14.05.2007 19:35
Ee to cieńka jesteś. Ja codziennie na śniadanie zjadam zapiekankę z delikatnego mięska diabła taśmańskiego i popijam gorącą krwią z płetwala błękitnego. Nie wysilaj sie nie kupish tego w sklepie. Dla mnie sprowadza to wyspecjalizowana firma z Burkina Faso ;)

14.05.2007 19:30
Książę Pan nie kłamie.Mogę potwierdzić,często razem śniadamy.Paluszki lizać,a porcelana i srebra - bez zarzutu. Tego nie dostanie za żadne pieniądze nikt bez klasy ( np. chwalący się wysokimi dochodami, nawet dla " podpuchy" ).
Pozdrawiam

14.05.2007 19:47
A jakie znamienite trunki książe raczy podawać! Do jego piwnic nawet klasztorne piwniczki nie mogą się równać. A w jakich kryształach je serwuje. Ostatnio jakeśmy sie z Panem Wołodyjowskim pokłócili to dwie kopy kielichów na łbach żeśmy roznieśli. Smichu było co nie miara. No ale takie zabawy przystoją tylko szlachetnie urodzonym z prawdziwym majątkiem z dziada pradziada. Wybacz Waćpanna ale za Twoje marne 80 tysięcy to byśmy nawet przystawki nie dostali na dworze jaśnie oświeconego ;)

14.05.2007 20:00
hahaha gosiu chyba jestes jakas rodzina z jasiem smietana? :) witam przedstawicielke kolejnej arystokratycznej rodziny :)
jasiu tez jest wielbicielem surykatek tylko ze on je hoduje a ty zjadasz :P

14.05.2007 19:33
JAK TEGO NIE UKRYWASZ TO,TO CHOCIAZ UKRYJ SWOJA BIEDOTE INTELEKTUALNA!LEPIEJ MOZE JAK WOGOLE SIE UKRYJESZ BO AZ WSTYD,ZE POLSKA MA TAKIE DNO W SWOICH SZEREGACH!

14.05.2007 19:33

Gośka jak sama jestes świnia to jesz surykatyki. Ja jem swinie ale nie klamie co do zarobkow. Urzad skarbowy Cie rozliczy za te dochody

14.05.2007 19:34
Pozwólcie że ustosunkuje się do wypowiedzi ~ok?'a ja z niekłamaną przyjemnością zjadł bym mózg tej pani. A co do surykatek to bardziej odpowiedni smakołyk stanowi ludzkie bydło polecam oczywiście jeśli wie się jak je przyrządzić

14.05.2007 19:34

no po twoim podpisie pod tym komentarzem mogę jedynie stwierdzić że stać Cię na kefir i to jedynie z przeceny. A to że tyle zarabiasz to chyba tylko twoja wyobraźnia która szwankuje po tych przeterminowanych kefirach.

14.05.2007 19:34
Rozumiem ze jestes zastepca premiera he he he.Wyobraznie to ty masz albo zera ci sie pomylily!!!

14.05.2007 19:35
Niech mi ktoś wyjaśni jedną rzecz! Dlaczego ludzie pisza tak idiotyczne i bezwartościowe posty, bo jeżeli to nie prowokacja to jestem za tym by prawo zabraniało bycia głupim!!!!

14.05.2007 19:35
A ja nie jestem bogata.... nic a nic... a jadlam najbardziej wikwintne gatunki mies na swiecie...A to wszystko dzieki inteligencji i sprytowi, ktory pozwolil mi byc gosciem bardzo znamienitych osob :)

14.05.2007 19:36
ludzie- po co odpowiadać temu komuś, przecież to ewidentne że pisze te brednie tylko po to żeby wkurzać innych i właśnie w tej chwili siedzi sobie przed komputerem i się śmieje w najlepsze jak to innych wkurzyła. Prezecież na zdrowy rozum nawet jeżeli ktoś tyle zarabia to chyba nie zniża się do tak durnych komentarzy..... widać że ta osoba nie ma za dużo w głowie.... bardzo mi przykro z tego powodu, ubolewania - Agnieszka.

14.05.2007 19:36
JAK SIE W KONCU ZATRUJESZ TYM MIESEM,PADNIESZ NA TWARZ I WYKORKUJESZ TO ONE ZJEDZA CIEBIE!A TWOJA DUSZA BEDZIE DYWANIKIEM NA KTORY BEDA SIUSIALY I KUPKE ROBILY!

14.05.2007 19:40
80 tys. na miesiąc, to chyba jesteś preziem w jakimś tam wsiowym Orlenie. Ja jestem hodowcą surykatek, które wcina taki plebs jak ty. Zarabiam 800 tys. dziennie i jadam wyłącznie wołowinę. Surykatki są wstrętne, żywią się tym co zwymiotuje pies. Piją też rozcieńczony kefir. chcesz szpanować to jedz wołowinę biskajską 7 tysów za 100g w Realu.

14.05.2007 19:40

Gosia ale żeś się dała wykiwać 1100 PLN za kilogram? Przecież to była jakaś promocja przeterminowanego mięsa z surykatki albo jakaś podróba!!! Albo taka bieda u ciebie,że nie stać cię na kupno prawdziwego mięcha z tego stworzonka :))

14.05.2007 19:48
Gocha nie opowiadaj-naprawdę jadłaś?:))a jak to wytrzymały twoje trzonowe i siekacze-mówiłaś że każdy implant kosztował po 28 tyśa przecież to mięcho jest tak samo twarde jak ze starego wołu-dbaj o siebie gwiazdeczko

14.05.2007 19:52
a mnie smakuje mieso z renifera - ktorego nie dostaje za 1000zl za kg tylko za wiele mniej i nie zarabiam niewiadomo ile, tylko na polskie 3000zl - ale nie bede reniferkow jadla, bo wygladaja tak slodko i mi ich szkoda...

14.05.2007 19:56
to za duzo na wypłakę tego nie kupisz hehe... heh, jak ktoś ma 1000zł i by poleciał na tanią kiełbasę

Ode mnie dzisiaj 23:31

"A co to jest Ciaptak... nikt nie wie".

PS pisownia pozostała niezmieniona, a personalia z miłosiernych względów zdjęte.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 04.06.2007 21:58

Nocny Marku. Nie wywołuj wilka z lasu. Znam tę Czarną Mańkę, jak mało kto. Nieodłączna siostra smutku i strachu nie opuszcza człowieka zanim on sam ni utonie w bolesnym padole wypełnionym łzami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.06.2007 18:21

(+) nie wiem czy sie smiac, czy popasc w depresje...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.06.2007 16:09

Właśnie tyle i aż tyle... Nie doceniamy siły, jaka tkwi w narodzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ot przebąkiwania anonimowych dzieci Neostrady. I tyle.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.06.2007 15:03

Ja też lubię wykształciuchy, ale jak każdy kundel uwiebiam się od czasu wytarzać w czemś prawdziwem, co niekoniecznie zalatuje perfumami

Komentarz został ukrytyrozwiń

To nie są elaboraty wykształciuchów. To anonimowe oblicze przeciętnego uczestnika forum na Onecie.
Dla tych ludzi dostęp do internetu to kolejny, po białych skarpetkach do garnituru, etap dochodzenia do kultury wyższej.
A ponieważ do tej strony egzystencji, która wymaga liczenia służą kalkulatory ,nasze nowoczesne szkolnictwo od strony humanistycznej i kulturowej zadziała jak koparka - pogłębi dziurę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 04.06.2007 13:54

Być może lektura napisów na murach dostarcza więcej, niż elaboraty wykształciuchów?