Facebook Google+ Twitter

Poluzjanci grają charytatywny koncert w Melodii

W czwartek o godzinie 20.30 grupa Poluzjanci zagra niepowtarzalny koncert w klubie Melodia w Warszawie. Zespół, za namową fanów, zgodził się oddać dochód z biletów dla Szymona Bończaka chorego na zanik mięśni.

plakatCzłonkowie zespołu: Kuba Badach (wokal), Robert Luty, Marcin Górny, Piotr Zaczek, Przemek Maciolek i Grzegorz Jabłoński znani są szerokiej publiczności niekoniecznie jako Polucjanci. Czasami występują bowiem oddzielnie, bo każdy z nich to ekspert w innym gatunku muzycznym.

Polucjanci na swoim koncie mają jeden krążek zatytułowany "Tak po prostu" i promujące płytę: "Na planecie pełnej ludzi", "Nie ma nas", "Tylko ty i ja". Znani są również dzięki utworowi "Ona czyli ja" z programu o tym samym tytule w stacji TVN Style, prowadzonego przez Joannę Brodzik.

Wraz z Kayah stworzyli cudowny duet przy okazji nagrania piosenki "Najpiękniejsi". W czwartek zagrają nie tylko dla licznych fanów swojej formacji, ale szczególnie dla małego Szymka. Chłopiec urodził się z zanikiem mięśni (SMA). Jego rodzice, wspierani przez przyjaciół, znajomych i obcych ludzi, starają się stworzyć Szymonowi jak najlepsze warunki życia.

Ze względu na znieczulice i obojętność służby zdrowia jest im ciężko. Na stronie internetowej www.preclowastrona.org znajdziecie wszelkie informacje na temat dziecka i jego choroby. Można im również pomóc, wpłacając choćby symboliczną sumę pieniędzy na konto fundacji "Przyjaciele Szpitala Dziecięcego przy Litewskiej", 00-576 Warszawa, ul. Marszałkowska 24, Bank Handlowy w Warszawie S.A. Nr konta 66 1030 1508 0000 0005 0039 8019, z niezbędnym dopiskiem: Dla Szymona Bończaka.

Serdecznie zapraszamy na koncert, łączący przyjemne z pożytecznym. Zaznajcie atmosfery klubu Melodia, fantastycznych dźwięków tworzonych przez Polucjantow i przyłączcie się do pomocy małemu Szymkowi.
Rezerwacja biletów w cenie 25 zł możliwa jest przez e-mail: info@klubmelodia.pl . Można je będzie również kupić w dniu koncertu (30zł).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

to szlachetne z ich strony

Komentarz został ukrytyrozwiń

przybywajcie...
:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

oj, się będzie działo!!! Nie dość, że Poluzjantowy koncert to absolutny rarytas (ostatni koncert odbył się gdzieś w okolicach marca - kwietnia), to jeszcze ma cel charytatywny!! Trzeba podziękować wspaniałym ludziom, którzy zajęli sie całym przewsięwzięciem:D Brawo kochani i do zobaczenia w Melodii jutro:D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fantastycznie!!!! Muzyczna uczta i mozliwosc pomocy Szymkowi !!!!! Będę!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

cudowna sprawa... koncerty chlopakow to nie lada rarytas, ten bedzie jeszcze bardziej wyjatkowy, bo szczesliwi beda nie tylko fani ale i Precelek... polecam.... bilet juz mam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.