Facebook Google+ Twitter

Pomagamy dzieciom...

11 stycznia w Siedlcach, Zespół Szkół Medycznych przy ulicy Młynarskiej zorganizował dzień otwarty w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W akcji udział wzięli uczniowie szkoły, którzy zaprezentowali swoje umiejętności, była to znakomita okazja połączenia nauki z dobroczynnością na rzecz WOŚP. Z tej okazji mieszkańcy Siedlec mogli skorzystać z siłowni szkolnej, wziąć udział w zajęciach aerobiku, uczestniczyć w pokazie technik samoobrony, a odważni mieli sposobność do przećwiczenia technik pod okiem specjalisty bez obawy zrobienia sobie krzywdy. Ponadto miłą niespodzianką okazał się masaż, z którego mógł skorzystać każdy zwiedzający, interesujący także okazał się pokaz pierwszej pomocy wykonaniu uczniów z kierunku "ratownik medyczny". Nie zabrakło też różnych atrakcji m.in pomiaru ciśnienia krwi, mierzenia wzrostu, a także sprawdzania swojej wagi.

Jak się okazało można połączyć przyjemne z pożytecznym, a przy okazji mieć sposobność do zrobienia czegoś dobrego dla innych, podzielić się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem. Ogromne brawa należą się tym wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i włożenia swojego serca i czasu do tak wielkiego przedsięwzięcia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.