Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11604 miejsce

Pomarańcza najlepszym klubem na Śląsku według portalu Ftb.pl

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-09-29 11:26

Ranking prowadzi serwis www.ftb.pl poświęcony polskiej i zagranicznej scenie klubowej. Według portalu we wrześniu najlepszym klubem na Śląsku okrzyknięto klub Pomarańcza. Na drugim miejscu uplasował się katowicki Spiż, a tuż za nim Magic Club z Krzyżanowic.

Klub / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Discotheque_in_Berlin.jpg&filetimestamp=20051010163211 Ogólnopolski ranking publikowany jest co miesiąc. Znajdują się w nim wszystkie kluby i dyskoteki z całego kraju. Głosują internauci poprzez oddanie głosu na dany klub w skali 1-10. Głosować można raz na godzinę za pomocą specjalnej bramki do głosowania, która często pokazuje się na stronie internetowej danego klubu.

Pierwsze miejsce w rankingu należy tym razem do klubu Pomarańcza, który zebrał 10171 głosów. Lokal posiada 3500 m2, na których znajdują się dwa niezależne parkiety. Stylowa karczma serwująca smaczne posiłki, mieści także dwa bary oraz najnowocześniejszy w Europie system wizualny. Takie atrakcje oferuje nam Pomarańcza. W klubie znajduje się nowoczesne oświetlenie typu LED. Pomarańcza znajduje się w Bielsku-Białej przy ul. Grażyńskiego 38.

Na drugim miejscu uplasował się katowicki klub Spiż z 9558 oddanymi głosami. Atrakcją tego Klubu Muzycznego jest własny browar, który produkuje piwo spiżowe w 6 gatunkach. Spiż dysponuje powierzchnią 2000 m2, dwoma salami tanecznymi, salą bankietową, czterema projektorami oraz dostępem do bezprzewodowego internetu. Klub znajduje się w Katowicach przy ul. Opolskiej 22.

Trzecie miejsce należy do lokalu Club Magic z Krzyżanowic. Dostał on 5547 głosów. Jest on jednym z największych klubów Polski południowej. Lokal posiada trzy poziomy, sześć barów oraz powierzchnię mogącą pomieścić 5000 klubowiczów. Magic szczyci się również silnym nagłośnieniem oraz niesamowitymi efektami świetlnymi i laserowymi. Klub mieści się w Krzyżanowicach przy ul. Głównej 1.

Na dalszych miejscach uplasowały się m.in. kluby: Viva z Turkolasów (IV miejsce) Spider Club z Bojszów (VI miejsce) czy katowicki Mega Club (VIII miejsce).

Źródła:
www.ftb.pl
www.clubmagic.pl
www.spiz.pl
www.klubpomarancza.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.