Facebook Google+ Twitter

Pomoc dla Haiti. Egzamin solidarności społeczeństwa globalnego

Mamy wspaniałe narzędzia, które musimy wykorzystać. Każdy człowiek może się przyczynić do Wielkiej Lawiny Pomocy dla Haiti. Tysiące, miliony małych gestów są w stanie taką lawinę wywołać. Udowodnijmy, że każdego z nas stać na taki gest.

Haiti jest ofiarą jednego z największych w dziejach ludzkości kataklizmów. Przed społeczeństwem globalnym stoi wielkie wyzwanie. Okażmy solidarność z narodem, który od lat boryka się z ogromnymi problemami, a dziś osamotniony w obliczu wielkiej tragedii ciągle nie może się doczekać pomocy ze strony tych, dla których los był łaskawszy.

Mamy wspaniałe narzędzia, które musimy wykorzystać. Każdy człowiek, reprezentant każdego zawodu może się przyczynić do Wielkiej Lawiny Pomocy dla Haiti. Tysiące, miliony małych gestów są w stanie taką lawinę wywołać. Udowodnijmy, że każdego z nas stać na taki gest.

Jak można pomóc?

Oczywiście drobne i mniej drobne datki, bo liczy się każda pomoc!
podarnik.gazeta.pl
caritas.pl

Informacja:
Prowadzisz portal - zmodyfikuj layout, wyeksponuj linki do pomocy, napisz apel do odwiedzających.
Korzystasz z komunikatorów - poinformuj innych o tym, że Haiti potrzebuje pomocy, poproś o dalsze przekazywanie informacji, wskaż jak można pomóc.
Korzystasz z forów internetowych - dotrzyj z tym apelem do moderatorów i innych użytkowników.
Korzystasz z systemu mailingu - wysyłałeś masowo kartki świąteczne. Użyj tego mechanizmu i roześlij ten lub podobny apel. Razem dotrzemy wszędzie!

Dziennikarze:
Nie wolno wam milczeć, pytajcie każdego kto dysponuje jakimikolwiek środkami na każdym szczeblu w jaki sposób zamierza pomóc. Dotrzyjcie do świadomości, nakłaniajcie do pomocy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.