Facebook Google+ Twitter

Pomoc dla rodzin pilotów, którzy zginęli w Smoleńsku

W katastrofie pod Smoleńskiem zginęli nie tylko czołowi politycy i wybitni Polacy. Śmierć ponieśli także członkowie załogi. Na pomoc czekają ich rodziny.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:2010_Polish_Air_Force_Tu-154_crash_002.jpg&filetimestamp=20100413141716 W katastrofie rządowego tupolewa pod Smoleńskiem zginęli wszyscy pasażerowie i członkowie załogi. Pilot Arkadiusz Protasiuk, mjr pilot Robert Grzywna, por. pilot Artur Ziętek, chor. Andrzej Michalak zostawili żony z małymi dziećmi.

Część ich żon nie pracuje, gdyż zajmuje się wychowaniem dzieci. Potrzebują wsparcia finansowego. Fundacja Polskie Orły oraz 36. Specjalny Pułk Lotnictwa Transportowego prowadzi zbiórkę pieniędzy.

Informacje o numerach kont na które można dokonać wpłaty znajdą Państwo na stronie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Mariuszu, jeżeli tylko podałeś informację, to trzeba było ubrać ją w inny tytuł. W obecnej formie jest "nawoływaniem". Zresztą to Ty studiujesz dziennikarstwo. Gwoli sprawiedliwości dodam, że mój komentarz jest "ponad to". Jeśli wiesz co mam na myśli. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Mariuszu, tytuł brzmi "Pomóż członkom rodzin pilotów, którzy zginęli w Smoleńsku". Nie wspomnę o treści. Informacja, czy apel?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja tylko podałem informację. Jej słuszność niech każdy sam sobie oceni.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pomóżmy także rodzinie Stefana Maruszeczki, w którego to aucie urwało się zawieszenie przez dziurę w drodze. Dodatkowo pojazd najechał na nierówność w postaci garbu, który wybił go z jazdy wprost na za blisko rosnące drzewo. Stefan osierocił dziewięcioro dzieci. Zginął, kiedy jechał zarobić na ich utrzymanie. Stefan był bohaterem, zginął podczas realizacji misji prorodzinnej. Nie zostanie jednak odznaczony medalem "Za wzorowe ojcostwo", a pochowany zostanie kole płota. Nie przewiduję się też przejazdu konduktu pogrzebowego. Zasiłek pogrzebowy ledwo starczy na skromny pochówek, a i tak część pieniędzy zrozpaczona żona pożyczy u sąsiadów. Załóżmy fundację " Fundacja Ofiar Drogowych", gwarantującą rodzinom ofiar drogowych min. 50 tys. zasiłku na twarz, opiekę koordynatora(dożywotnią), i musowo stypendia dla osieroconych. W ramach równości. Chwała bohaterom!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dorotko, możesz mi wytłumaczyć zasadność tego linku bez słowa komentarza? Nie rozumiem Twojego manifestu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

http://www.tvn24.pl/-1,1653320,0,1,mozesz-pomoc-rodzinom-czlonkow-zalogi,wiadomosc.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla rodzin ofiar stanu wojennego to nic żaden rząd nie przyznał żadnej renty ani pomocy do dzisiaj ,czy ktoś w ostatnich 20 latach zapytał wdowy po górnikach z Wujka czy maja na kromkę chleba? nie bo to nie byli politycy generałowie tylko zwykli robotnicy.
Czy ktoś się interesuje rodzinami górników z ostatniej katastrofy górniczej nikt nawet nie wspomni a zaraz po tej tragedii wiele organizacji zbierało fundusze gdzie one są Caritas jako pierwszy żebraczą łapę wyciągnął ludzie dawali i wszystko nagle znikło wdowy i dzieci w familokach żyją z sprzedaży złomu i węgla zbieranego na hałdach.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę bez paniki, przeczytać artykuł na Wirtualnej Polsce. Każde dziecko, zmarłego w czasie katastrofy dostanie rentę specjalną 2 000 zł. brutto do 25 roku życia i niech nikt nie mówi że umrą z głodu, całe rodziny będą pod opieką.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Antoni, dokładnie tak. Tylko ma ułomność nie pozwoliła mi zamieścić tego linku. Jest to smutny fakt, smutna rzeczywistość i przewrotność systemu. Jestem głęboko zniesmaczony populizmem prezentowanym wszech i wobec. A niższa, tzw warstwa społeczna, nie mająca dostępu do elit politycznych patrzy i nie dowierza. Bo przecież 20 czerwca będzie chciała oddać głos. Na kogo?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 23.04.2010 16:01

Więcej na ten temat - http://www.doorg.info/2010/04/22/co-na-to-rpo/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.