Facebook Google+ Twitter

Pomódl się za swój nałóg w Licheniu

W dniach 28-29 lipca w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu odbędzie się XV Ogólnopolskie Spotkanie Środowisk Trzeźwościowych. W przedsięwzięciu udział mogą wziąć osoby cierpiące z powodu różnych uzależnień: od alkoholu, nikotyny, hazardu, narkotyków, seksu, jedzenia czy internetu.

Osoby biorące udział w spotkaniu będą miały możliwość odbycia rozmowy z jednym z księży i terapeutów, którzy mają być obecni przez całą noc. Równo o północy odprawione zostanie nabożeństwo w intencji wszystkich osób uzależnionych i ich rodzin.

Tegoroczne spotkania odbędą się pod hasłem: "Przypatrzcie się trzeźwieniu waszemu". Organizuje je Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym.

Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym powstało we wrześniu 2000 roku z połączenia dwóch funkcjonujących tam wcześniej poradni: rodzinnej i dla ludzi z problemami alkoholowymi. O utworzenie takiego centrum postulował Jan Paweł II zwracając uwagę na "nowych ubogich" dzisiejszego świata, czyli osoby uzależnione i ich bliskich. Od początku działalności Licheńskiego Centrum do końca 2006 r. pomoc terapeutyczną i duchową otrzymało tam ponad 26 tys. osób.

Więcej informacji na temat Licheńskiego Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym oraz XV Ogólnopolskiego Spotkania Środowisk Trzeźwościowych znajdziesz tutaj

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Popieram cię Szymonie to jest prawda a w szczególności tak zwane grupy A.A byłem kiedyś na takim spotkaniu i przekonałem się co to jest warte a warte jest tylko śmiechu i politowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wszystkie drogi prowadzą-jak mówi stare porzekadło do Rzymu,a cel oświeca środki! Wszystkie więc chwyty dozwolone,a szczegolnie gdy w grę wchodzi narodowa ,spoleczna choroba ,znana od wiekow i rozp[owszechniana min,w kraju przez namiestnikow boskich,glownie zakonnikow ich miody pitne,benedyktynki,sliwowice itp znane sa w kazdej okolicy.Pija zreszt a codziennie mszalne,a w barkach maja trunki,ze hej.Mogłbys napisac fesej Kosciol ,a alkohol z tej ponurej strony za ktora zabieral si e biskup Krasicki i niezle dowalil im swoimwspolbraciom.
Wracajac do Lichonia,tam jest oczywiscie jest wszechstronna kuznia kadr ,ale i przedewszystkim biznes,biznes.Tu moglbyz zabłysnac ze strony krytycznej,a nie lizusowskiej jak to czynisz,widze,zes myslący,lecz bojacy.mMlodosc ma to do siebie,ze krytykuje do cieka,a nikebierzy wszystko co sie swieci z zlote monety!Wiesz ,ze prowadząc "odwyk"zgarniaja' od panstwa ":olbrzymie dotacje".Kto ich kontroluje jak wydaja forśe podatnikow/
A terapeuta dobrym moze byc tylko byly alkoholik,to znaczy niepijacy alkoholik.Jestem takim ,zyje w bezwzglednej trzezwosci juz 10 lat.I tego rodzaju bzdety nie trafiaja mnie do przekonania niestety!Ale to nie twoja wina,gdyz sie na tym nie znasz,nie bylas w nalogy1A cvo moze mowic zakonnik niealkoholik o alkoholu? ble ble i modlitewki.tym sie niewyciaga

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.