Facebook Google+ Twitter

Pomost Pokoju

W ramach cyklu spotkań „Kultury dalekie i bliskie” odbyło się spotkanie "Rosja: duchowość, historia, tradycje" z udziałem gości z Federacji Kobiet na Rzecz Pokoju Światowego w Rosji (z Moskwy i Sankt Petersburga).

 / Fot. Grzegorz LaskowskiNajważniejszą osobą (dla autora tego tekstu) na tym spotkaniu okazała się Marina Malova z Moskwy ponieważ wraz z nią brał udział w Ceremonii Pomostu Pokoju, w której oboje zobowiązali się do dążenia do rozwijania miłości w rodzinie ludzkiej na ich planecie. W ceremonii brały udział wszystkie osoby znajdujące się w tym dniu w Ambasadzie Pokoju, w której odbyło się to spotkanie zakończone następnego dnia konferencją w Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka (sala konferencyjna VI, ul. Zgoda 11, godz. 13-17, 9 września 2013 roku).

Temat konferencji “Czym jest prawdziwe pojednanie? Trudne kwestie w relacjach polsko-rosyjskich” podobnie jak spotkanie z poprzedniego dnia był poszukiwaniem pojednania między rodziną słowiańską rozdzieloną barierami przeszłości i brakiem umiejętności życia dniem dzisiejszym.

Dyskusje podsumowano w kuluarach zdaniem: Zamiast martwić się o to co zjesz jutro najedz się dziś pamiętając, że spory o przeszłość marnotrawią czas konieczny do zdobycia pożywienia.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: pokój


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.