Facebook Google+ Twitter

Pomóż bezdomnym kotom przetrwać zimę. Zbuduj im domek!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-01-03 17:23

Fundacja Czarna Owca Pana Kota zaprasza na bezpłatne warsztaty budowy domków, które będą odbywać się cyklicznie w siedzibie Fundacji (Kraków, Miodowa 41, lok. 14B) w terminach: 14 stycznia, 11 lutego, 10 marca 2012 w godz.11-14.

Zbliża się zima, nie wszystkie bezdomne koty mogą liczyć na ciepłe schronienie, otwarte okno piwniczne czy ludzką życzliwość. Są koty, które mieszkają pod krzakiem lub samochodem, nie mają stałego miejsca, gdzie mogą się schronić, odpocząć, zagrzać się. Im trzeba pomóc i zdążyć to zrobić przed nastaniem zimy. Nie można pozwolić, by zamarzły.

I każdy może to zrobić. Najprostszy przepis na domek dla bezdomnego kota to: minimum 2 osoby, trochę dobrych chęci, 3 wolne godziny, 3 płyty styropianowe, 2 skrzyneczki po owocach, 1 klej montażowy, 1 koc termiczny, 1 taśma klejąca, fragment plandeki. I domek gotowy, kocie życie uratowane!

A co w tym jest najfajniejsze? To, że budując domek, nie tylko ratujesz kocie życie, ale też dobrze się bawisz, relaksujesz i odpoczywasz od szumu i pośpiechu dnia codziennego! Przyjdź sam/sama, zabierz dzieci, pomóżmy razem bezdomnym kotom!

Warsztat ma charakter praktyczny – będziemy budować domki dla bezdomnych kotów, a wszyscy uczestnicy/czki otrzymają bezpłatną Owcową publikację „Kocie kwartały. Krótki przewodnik po kotach”, w której znajduje się m.in. poradnik jak budować domki dla kotów. Materiały do budowy domków zapewni Fundacja.

Warsztaty poprowadzi Tomek Argasiński – z wykształcenia inżynier budownictwa, doświadczony budowniczy domków, autor fundacyjnej Instrukcji budowy domków dla kotów. Serdecznie zapraszamy!

Artykuł pierwotnie ukazał się na stronie Fundacji: www.czarnaowca.org


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.