Facebook Google+ Twitter

Pomóż dzieciom kupując kartkę świąteczną

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2008-11-23 19:25

Masz szansę pomóc dzieciom skrzywdzonym przez los. Tym, które nie mają swojego domu i którym trudno będzie się cieszyć z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i prezentów od Świętego Mikołaja. Wystarczy, że kupisz kartkę świąteczną.

Kartka świąteczna "Podaruj im dom na Gwiazdkę" / Fot. Ewa Krzysiak Robiąc zakupy w Tesco zapytaj przy kasie o kartkę świąteczną i kupując ją wspomóż budowę rodzinnych domów dziecka.

Fundacja Happy Kids wraz z Tesco zbiera fundusze na uruchomienie kolejnego rodzinnego domu dziecka. W ten sposób pomaga dzieciom, które są w trudnej sytuacji życiowej.

Pomysł utworzenia Fundacji Happy Kids powstał z potrzeby pomagania innym. Mottem fundacji są słowa Janusza Korczaka: "Bez pełnego szczęśliwego dziecięctwa, całe życie jest potem kalekie” .

Pierwszy dom dla dzieci pokrzywdzonych przez los fundacja oddała do użytku w 2003 roku, a w latach kolejnych dwa następne. Założyciele fundacji pragną otworzyć kolejne rodzinne domy dziecka.Tam właśnie dzieci odnajdują to, czego brak jest w państwowych domach dziecka czyli miłość i ciepło rodzinne.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 23.11.2008 22:46

... +++
Pozdrawiam )))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 23.11.2008 22:45

Poruszony został bardzo ważny temat... Dlatego też, jak najwięcej dzieci, powinno być umieszczanych właśnie w Rodzinnych Domach Dziecka i w rodzinach zastępczych. Dzieci wówczas mają zbliżone warunki do normalnych - domu rodzinnego. Niech jak najmniej dzieci przebywa w placówkach państwowych.
Wszystkie dzieci są nasze, pomagajmy więc !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.