Facebook Google+ Twitter

Pomóż dzieciom w Afryce i wyjedź do Ziemi Świętej!

O tym, że warto pomagać potrzebującym, przekonają się już wkrótce darczyńcy Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl. Każdy, kto wyśle SMS-a wspierającego dzieła Fundacji, weźmie udział w konkursie. Czeka pielgrzymka do Jerozolimy.

Miejsce, gdzie Ziemia dotyka nieba - tak często nazywana jest Ziemia Święta. Od początków chrześcijaństwa, wyznawcy Jezusa przybywali tu w nabożnych pielgrzymkach. Dziś, kroczenie drogą krzyżową, czy nawiedzenie Bazyliki Narodzenia Pańskiego, to okazja, by z większą wiarą otworzyć Bogu Serce. Szczególnym miejscem jest Jerozolima.
Golgota oraz pusty grób, jedyny świadek zmartwychwstania, pozwalają kolejny raz przeżyć tajemnicę zbawienia ludzkości.

Konkurs adresowany jest do aktualnych darczyńców. By nim zostać należy dokonać wpłaty na konto Fundacji z tytułem "BN12 Darowizna" lub wysłać SMSa o treści AT.ZIEMIASW.3 na numer 79068. Koszt sms
- 11,07 zł brutto
Szczegóły na http://salvatti.pl/konkurs Każdy kto tego dokona, otrzyma Informator Pielgrzymkowy, który umożliwi udzielenie odpowiedzi na pytania konkursowe. I etap trwa do 31 stycznia, nie zwlekaj!

Szczęśliwy zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą wybierze się w nagrodę na niezapomnianą pielgrzymkę do miejsc, które swoimi krokami naznaczył sam Jezus - do Ziemi Świętej! Fundatorem nagrody jest Pallotyńskie Biuro Pielgrzymkowe. Zapraszamy do udziału! Szczegóły na www.salvatti.pl/konkurs

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.