Facebook Google+ Twitter

Pomóż dzieciom w realizacji marzeń z TK Maxx

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-12-03 16:10

Wystarczy jeden symboliczny zakup z wyjątkowej kolekcji świątecznych produktów TK Maxx, by pomóc w spełnianiu dziecięcych marzeń!

Między 6 a 12 grudnia sieć sklepów zaprasza do udziału w charytatywnej akcji wspierającej dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

W charytatywnej kolekcji TK Maxx znajdują się artykuły pierwszej, świątecznej potrzeby: stylowe torby z kolekcji „Bags for life”– 4,99 zł, czekoladowe monety – 5,99 zł i zestawy kartek świątecznych – 19,99 zł. Na każdego, kto wesprze akcję czeka upominek-niespodzianka od TK Maxx!

Dochód ze sprzedaży kolekcji zostanie przeznaczony na pomoc edukacyjną i rozwojową dla dzieci, podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. Program uczy dzieci w trudnej sytuacji życiowej przezwyciężać przeciwności w szkole i w codziennym życiu. TK Maxx, jako partner strategiczny AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, programu Stowarzyszenia WIOSNA, autora Szlachetnej Paczki, dąży do tego, aby razem z lokalnymi społecznościami wspierać coraz większą liczbę dzieci w walce o ich marzenia i lepszą przyszłość.
(Magdalena Zomka)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.