Facebook Google+ Twitter

Pomóż zwierzakom ze schronisk! Trwa 6. edycja MaxFloXmas

Dziś (17.12) Katowice, Lublin, Łódź i Warszawa. Jutro (18.12) na mapie akcji znajdą się: Bydgoszcz, Kraków, Poznań i Mikołów. Już po raz szósty MaxFlo pomaga przetrwać zimę tym, którzy sami sobie pomóc nie mogą – zwierzakom ze schronisk

Plakat promujący 6. edycję akcji MaxFloXmas / Fot. Aleksandra Młodecka– Najważniejsze jest jedzenie. Można przynosić suchą i mokrą karmę. Dla dużych i małych. Dla kotów i dla psiaków. Bardzo potrzebne są też smycze i rzeczy codziennego użytku, takie jak: koce, prześcieradła, ręczniki, kołdry, posłania, żwirki – wylicza Joanna „Este” Michalik, koordynatorka akcji z ramienia MaxFlo. – Przydadzą się również szampony dla psów, płatki kosmetyczne, szczotki, grzebienie, cążki i środki czystości. Poza tym chętnie przygarniemy buteleczki do karmienia małych kotków. Będziemy zbierać wszystko, co pomoże zwierzakom przetrwać zimę – dodaje.

W tym roku akcja przybrała charakter iście ogólnopolski. Zbiórka odbędzie się aż w 7 miastach. Poniżej szczegółowa rozpiska.

17.12 (środa):
- Katowice: 12Cali VinylShop, ul. Mielęckiego 6, godz. 17–19;
- Lublin: Dom Kultury Czechów, ul. Kiepury 5a, godz. 15–20;
- Łódź: Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny Uniwersytetu Łódzkiego, pokój fp08, ul. Rewolucji 1905 roku 41/43 (SKN Ekobiznes), godz. 17–20;
- Warszawa: California Skateshop, al. Solidarności 82, godz. 15–18.

18.12 (czwartek):
- Bydgoszcz: klub studencki TRIP, ul. Św. Floriana 22, od godz. 19.30;
- Kraków: Radio KRK.FM, ul. Lublańska 34 (IV piętro), godz. 18.30–20.30;
- Poznań: Vert Shop, ul. Półwiejska 20, godz. 16–19;
- Mikołów: siedziba MaxFloRec, ul. Długa 14, godz. 17–19.30.

Aby tradycji stało się zadość, również i w tym roku MaxFloXmas ma swoich ambasadorów. Dziś w Katowicach będzie można spotkać się z Kleszczem i Linkiem. W pomoc dla zwierząt ze schroniska w Lublinie zaangażowali się: jeden z czołowych producentów muzycznych MaxFlo, Zetena, i Adam L.

Jutro w siedzibie radia KRK.FM czekać będą na Was zeszłoroczni rekruci hip-hopu inicjatywy MaxFloLab, Szpilersi, oraz prowadzący „MaxFloStację”. W Mikołowie podarunki dla zwierzaków odbierze Minix i załoga MaxFlo.

Poniżej przypominamy najnowszy klip katowickiego gościa specjalnego, Kleszcza. To numer „Szukaj mnie”, którego producentem jest DiNO.Jak czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku, w tym roku także nie zabraknie niespodzianek dla pomagających. Obok nowych wlep i oryginalnych kartek świątecznych pojawią się promocyjne egzemplarze składanki z największymi bangerami minionej dekady spod szyldu MaxFlo. Kompilacja została wydana z okazji 10-lecia działalności agencji. Zawiera m.in. utwory, które uplasowały się na podium facebookowej sondy, czyli: „Na szczycieGrubSona, „1 momentK2 z Buką i „HabitatPokahontaz.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: CGM.pl, Hip-Hop.pl, Rapduma.pl, Fabryka Zespołów i radio KRK.FM.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.