Facebook Google+ Twitter

Pomóżmy Oli

W kaliskim szpitalu znajduje się ciężko ranna w wypadku dziewczyna. Jej powrót do zdrowia będzie bardzo trudny i kosztowny, dlatego też zostało otwarte konto, na które można wpłacać pieniądze dla Oli.

Dramat rozegrał się 9 września we wsi Teklinów, niedaleko Wieruszowa. Rozpędzony golf, wyprzedzając na prostej drodze inny samochód, potrącił dwie 17-latki, mieszkanki tamtejszej wsi. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku i był poszukiwany przez policję.

Jedną z dziewczyn, z ogólnymi obrażeniami ciała, przewieziono do wieluńskiego szpitala. Druga, ciężej ranna Ola, trafiła do szpitala w Kępnie. Dziewczyna w wypadku straciła nogę i doznała rozległego urazu głowy. Po rozpoznaniu Olę przewieziono do specjalistycznego szpitala w Kaliszu, gdzie tamtejsi lekarze do dzis walczą o jej życie. Nastolatka cały czas jest w śpiączce farmakologicznej. Musiała mieć też amputowaną drugą nogę. Prawdopodobnie zostanie przewieziona do gdyńskiego szpitala, gdzie znajduje się lepsza aparatura medyczna.

Już wiadomo, że leczenie i rehabilitacja nastolatki będą bardzo długie i kosztowne. Dlatego też, dziś zostało otwarte specjalne konto, na które można wpłacać pieniądze na leczenie 17-letniej Oli:

Rada Rodziców LO w Wieruszowie
Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie O/Wieruszowie, nr: 23 9256 0004 2604 4437 2000 0010
Z dopiskiem: dla Oli


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.