Facebook Google+ Twitter

Pomóżmy Pawełkowi

Pilny apel w walce o życie dziecka. Los chłopca w naszych rękach.

Pawełek urodził się w 2008 roku jest podopiecznym Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą". Od drugiego roku życia chłopiec cierpi na rzadka chorobę genetyczna – zespół Niemanna Picka Typu C. Na tę chorobę cierpi ponad dwadzieścioro dzieci w Polsce.

Niestety jest ona nieuleczalna, można jednak zahamować dalszy rozwój choroby. Choroba NPC atakuje centralny układ nerwowy oraz narządy wewnętrzne, upośledzająca jego funkcje poznawcze a nawet doprowadza do śmierci. Pojawiły się u chłopca problemy z chodzeniem, mówieniem a także z przełykaniem. Aby podtrzymać jego funkcje ruchowe, chłopiec musi przebywać w pionizatorze.Jedyną szansą na życie dla Pawełka jest medykament Zavesca, który kosztuje około 40 tys. złotych. Nie pozwólmy by ta zabójcza choroba odebrała chłopcu życie. Pomóżmy w walce temu niewinnemu dziecku. Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc dla Pawełka. Liczy się każdy gest,każda złotówka.
http://iskierkazycia.bloog.pl/?ticaid=6d821Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Popieram apel Doroty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.