Facebook Google+ Twitter

Pomóżmy ustalić tożsamość chłopca z Cieszyna

Policyjne ekspert wykonał najnowszy obraz dziecka znalezionego w cieszyńskim stawie. Nie jest to idealny wizerunek, ale liczy się każde skojarzenie i wszystkie zgłoszenia są sprawdzane.

Najnowsze zdjęcie. / Fot. policjaPolicja na całym świecie dwoi się i troi żeby znaleźć punkt zaczepienia w celu ustalenia tożsamości chłopca i zatrzymać winnych jego śmierci. Wysłałem kilka plakatów ze swojej galerii ludzi poszukiwanych i zaginionych, mam nadzieję, że chociaż trochę pomogę.

Opiszę króciutko jak to wygląda - ja kopiuję zdjęcie zaginionego, czy poszukiwanego, wklejam do portali, w których mam znajomych z całego świata, oni kopiują i wklejają materiał do swoich galerii, ich znajomi kopiują od nich i w ciągu kilku godzin zdjęcie jest widoczne na całym świecie.

Nie jest to żadna moja tajemnica ani mój patent, tak wymyśliłem i właśnie w ten sposób pomogłem odszukać wielu zaginionych. Nikogo nigdy nie znalazłem na ulicy - skojarzyłem ale nie znalazłem. Mam nadzieję, że tym razem też się uda znaleźć sprawców śmierci dziecka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.