Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24106 miejsce

Pomóżmy zrealizować marzenia Julii i jej rodziców

Przekazując 1% przekazujesz 100% swojego serca i wiary w dobro, tkwiące w każdym z nas. Julia oczekuje na na twoje serce i pomoc.

Julia Śliwińska. / Fot. nnRodzice Julii już od 8 lat życie swoje podporządkowali opiece nad chorą córką. 24 godziny na dobę, 365 dni w roku
troskliwą opieką otacza ją jej mama. Zdiagnozowane schorzenie:Cytomegalia wrodzona, Porażenie mózgowe czterokończynowe, małogłowie, głęboki niedosłuch jednostronny, epilepsja. Choroba spowodowała uszkodzenie mózgu, skutkiem czego Julia do tej pory samodzielnie nie siedzi i nie chodzi.Tylko częste i bardziej intensywne ćwiczenia rehabilitacyjne są w stanie stan ten poprawić. Marzeniem rodziców jest doprowadzenie do stanu , gdzie conajmiej przez pięć dni w tygodniu ich córka poddawana będzie zabiegom rahibilitacyjnym. Godzina ćwiczeń koszt 80 złotych. Sama miłość rodziców i poświęcenie nie wystarczą, gdy źródłem utrzymania 3-osobowe rodziny jest jedno tylko wynagrodzenie, ciężko pracującego ojca. Pomóżmy zrealizować marzenia Julii i jej rodziców. Niech nasza obojętność nie zabija w nas człowieczeństwa. Bo człowiek stworzony jest do otrzymywania i dawania miłości. Przekazując 1% możesz wesprzeć Julię, która teraz oczekuje na naszą pomoc.
.
Wpłaty należy kierować na konto:
Fundacja Dzieciom”Zdążyć z Pomocą”
01-685 Warszawa ul.Łomiańska 5.
KRS 0000037904
nr konta 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
tytułem: 2912 –Śliwińska Julia – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.