Facebook Google+ Twitter

Pomyślcie o gospodarce

W żadnym wypadku nie zamierzam nikogo zmuszać do czytania swoich "gniotów", jakby nieco złośliwsi moje materiały nazwali. Polecam wszystkim więc przeczytanie, niezmiernie "optymistycznego" tekstu.

Teraz z całą pewnością mogę powiedzieć, że tematy dotyczące występujących w naszej gospodarce nieprawidłowości nie mają "wzięcia". Utwierdziła mnie w tym przekonaniu, zastraszająco niska ilość odsłon mojego materiału pt. czy możliwe jest porozumienie operatorow telefonii stacjonarnej? Nie chcecie czytać o małych dolegliwościach. Proponuję coś w zamian, aby się "odprężyć i wyluzować". Polecam wszystkim więc przeczytanie, niezmiernie "optymistycznego" tekstu zamieszczonego tu: czy Polska utraciła kontrolę nad złotym?

Być może użytkownicy W24 odczują wyrzut, czy żal bijący z tych paru zamieszczonych słów.To prawda. Bardzo boleję. Jednak nie nad tym o co mnie posądzacie. Ja naprawdę nie jestem mocno zachłanny na popularność. Prawdą jest, że duża ilość odsłon i wpisów przynosi zadowolenie i łaskocze naszą próżność. Mnie jednak, głównie chodzi o małe zainteresowanie, szeroko pojętymi sprawami, gospodarczymi. Najchętniej bierzemy udział w utarczkach na tematy kontrowersyjne. Z dużą swadą i zapałem wypowiadamy się na temat krzyży w szkołach, na temat, komu przyznać palmę pierwszeństwa w polityce itp. itd. Można by powiedzieć: my tu gadu gadu, a cwaniacy "wyjadają nam zupę z miski".

Ktoś tu zaraz mi postawi zarzut, to są wiadomości, a nie jakiś portal gospodarczy. A ja zapytam, czy opisanie dolegliwości w organizmie gospodarczym, nie jest wiadomością? I najbardziej mnie boli niska frekwencja w dyskusji, właśnie na tematy, występujących w gospodarce dolegliwości. Wydaję mi się, że nadszedł czas, aby Polacy - Ci z W24 też - zainteresowali się stanem polskiej gospodarki. Po przeczytaniu artykułu z linku, do czego bardzo zachęcam, może będziecie dla mnie bardziej wyrozumiali. Życzę miłej lektury. Do Zobaczenia!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Tak Tadeuszu masz rację , my nieco starsze pokolenie mamy kilka cech jak mi; "homikowanie" pewnych sprzętów i robienia zapasów na czarną godzinę , to nie jest zła cecha , gdyż daje nam mozliwość "spokojnie spać" czyż się mylę?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak Pani Ewo. Znalazła Pani właściwy. Dla pewności podaję jeszcze raz. http://waluty.onet.pl/czy-polska-utracila-kontrole-nad-zlotym,18893,3062459,2,prasa-detal
Nie wiem Jarek, czy to co jest w tym artykule napisane, jest prawdą. Było na głównej stronie Onetu. Tak szczerze mówiąc, mam nadzieję, że spełnienia podanych tam wizji nie dożyję. Po co mam się więc tym przejmować. Niech Młodzi się martwią. Bywajcie Zdrowi!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.12.2009 12:56

Pierwszy przeczytałam, drugi nie działa. Na gospodarce znam się nie najlepiej, a szkoda. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No coż jest to kolejna wizja kolejnego eksperta , aż tak czarno bym tego nie widział ale ostrożności nigdy za wiele.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety Panie Tadeuszu link w tekscie tez nie dziala. Mam nadzieje ze ten co podaje ,jest tym o ktory Panu chodzilo.

http://waluty.onet.pl/czy-polska-utracila-kontrole-nad-zlotym,18893,3062459,1,prasa-detal

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jarek! Wydawało mi się, że podałem w tym miejscu dodatkowo link do artykułu Czy Polska utraciła kontrolę nad złotym. Dzisiaj mojego wpisu nie widzę. Musiałem coś skopać. Znajdziesz go wyżej. Tytuł jest podświetlony. Wystarczy kliknąć. Cześć!

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.11.2009 21:34

Tadeusz:) za pozwoleniem cyt." A ja zapytam, czy opisanie dolegliwości w organizmie gospodarczym, nie jest wiadomością? " Nie zgadzam się. Nie ma ważniejszych tematów jak poruszanie problemów niedogodności w naszej gospodarce. Być może dla większości taki nie inny stan rzeczy jaki ma miejsce w Naszym Kraju odpowiada i nie chcą zmian? Pisząc o książkach telefonicznych jakże wazki problem poruszyłeś. Takich ludzi jak Ty potrzeba nam więcej, umiesz racjonalnie myśleć, postrzegać i dzielić się tymi uwagami z nami. :) Tak trzymaj Tadeusz !

Komentarz został ukrytyrozwiń

O jakim linku piszesz?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 30.11.2009 20:34

Tadeuszu, dałeś mi niezłą "zagwozdkę" na noc...... Muszę się z tym przespać...... Serdecznie Cię pozdrawiam, Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.