Facebook Google+ Twitter

Pomysłowość ludzka nie zna granic [Zdjęcia]

Tegoroczna zima dała nam się we znaki, więc pomysłowi łodzianie zaczęli przygotowywać sprzęt do odśnieżania już teraz. A taki uniwersalny pojazd można wykorzystać nawet do budowy autostrad... Wszak dobrego sprzętu nigdy dość!

1 z 3 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Marek Chorążewicz
Fot. Marek Chorążewicz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

To prawda, widziałem zimą Malucha z prawdziwym, firmowym lemieszem...:) Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moim osobistym zdaniem mini-galeria z "Maluchem "jest dużo ciekawsza niż pojawiające się na tym portalu niekończące się kolekcje zdjęć z marszów i tabuny artykułów o polityce. Naprawdę miła odmiana. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

I o to chodzi, żeby autorzy nauczyli się formułować ciekawe tytuły i dobierać ciekawe ilustracje. To podstawa poczytności, obok otagowania. Pan Panie Marku zrobił to dobrze, i ciekawa zajawkę wstawił. Podbijam i punktuje inicjatywę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie, Grzegorzu, to jest zupełny przypadek, że zamieściłem tę wspaniałą galerię... To najzwyklejszy test na świecie, którym chciałem udowodnić wypromowanie każdej bzdury na naszym portalu... Wiedziałem, że to jest możliwe zawsze "na rynku", a w takim systemie jaki mamy teraz na W24 - jest to tym bardziej łatwe. Ta "super galeria" osiągnęła wyżyny wypozycjonowania na naszym portalu. Znalazła się tuż pod rotatorem (mam zrzuty ekranu) osiągała 7 pozycję wg odsłon i 7 wg punktów. Przeczytaj mój wpis tutaj

link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marku - dopiero pierwszy raz to widzisz? Przecież one są w całej Polsce. Można nawet znaleźć ogłoszenia firm zajmujących się dorabianiem pługa do "Maluchów". W zależności od producenta jest to prosty lemiesz, albo nawet taki z podnoszeniem i opuszczaniem. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.