Facebook Google+ Twitter

Pomysły na nietypowe świąteczne prezenty

Zawsze marzyłeś, by być kierowcą Formuły 1? A może wolisz zaszaleć za kierownicą Dodga Vipera? Jeśli to za mało, to może zdecydujesz się na pilotowanie MIG-a 29? To wszystko pomysły na nietypowe prezenty i w dodatku to nie koniec możliwości.

Jednym z prezentów pod choinkę może być możliwość pilotowania takiego MIG-a 29 / Fot. Własność publicznaWyjątkowe prezenty są w zasięgu ręki. Jedynym ograniczeniem jest zasobność portfela.

Pilotowanie MIG-a 29

Podarowanie komuś możliwości pilotowania MIG-a 29 będzie kosztowało nas 75 tys. złotych. Miejscem realizacji prezentu jest Rosja. Organizator zapewnia zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu na cztery dni dla dwóch osób, a także zdjęcia profesjonalnego fotografa podczas lotu. Firma organizująca wydarzenie wystawia również certyfikat potwierdzający wzięcie udziału w locie.

Przejażdżka bolidem F1

Tańszym prezentem będzie podarowanie komuś możliwości jeżdżenia bolidem Formuły 1. Koszt takiego prezentu to 11 tys. złotych. Organizator gwarantuje cały dzień na torze wyścigowym. Miejscem realizacji prezentu jest Wielka Brytania. Wymagane jest ukończenie 21. roku życia; nie można być wyższym niż 190 cm.

Jak poprowadzić Dodge'a Vipera?


Nie wyjeżdżając z Polski, można pojeździć 600-konnym Dodgem Viperem. Cena za dzień spędzony na torze z instruktorem to koszt 800 zł.

Zaprojektuj torebkę marzeń

Bardziej kobiecym prezentem będzie np. możliwość zaprojektowania własnej torebki wraz z Bożeną Batycką. Organizator twierdzi, że "Twoja torebka stanie się odzwierciedleniem Twojej duszy i ukrytych pragnień". Aby odzwierciedlić duszę i ukryte pragnienia trzeba wyjąć z portfela 3,4 tys. zł. Jeśli ktoś z Twoich bliskich marzy o nagraniu płyty, możesz spełnić jego marzenia już za 1,3 tys. zł. W profesjonalnym studiu nagraniowym czekać będzie wykwalifikowany instruktor śpiewu. Istnieje możliwość, aby przyjść na nagranie z własnym zespołem oraz sprzętem. Ten "prezent" obejmuje nagranie śpiewu, miksowanie, oraz montaż.

Degustacja win


Dla zakochanych czekają takie prezenty jak np. wieczór degustacji win. W czasie wieczoru degustowane są wina z 6 różnych butelek. Koszt to niecałe 400 złotych.

Romantyczny lot balonem


Swoją ukochaną można zabrać także na romantyczny lot balonem. Widoczność z gondoli balonu sięga 20 kilometrów. Aby podziwiać widoki z balonu należy wydać 2 tys. złotych.

Podniebne szaleństwa
Inne nietypowe prezenty to np. lot helikopterem nad Londynem, lot motolotnią, kurs barmański, skok na bungee, zakupy ze stylistką czy prywatne zwiedzanie muzeum watykańskiego.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kasia
  • Kasia
  • 14.12.2011 16:42

niestety nie wszystkich stać na tak kosztowne nietypowe prezenty. dla osób mniej zamożnych dobre są zakupy grupowe - taki kupon na wizytę w SPA na przykład, mógłby być dobrą alternatywą dla tradycyjnych podarunków

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.