Facebook Google+ Twitter

Ponad 40 proc. ankietowanych kłamie, że ogląda seriale. Najczęściej w przypadku "Breaking Bad"

Portal RadioTimes przeprowadził ankietę, w której zapytał badanych, czy oglądają wszystkie seriale, o których rozmawiają ze znajomymi. Wyniki mogą zaskakiwać. Aż 42 proc. Brytyjczyków przyznało, że nie śledzi popularnych seriali, a jedynie udaje, że to robi.

 / Fot. youtube/screenBrytyjski portal internetowy RadioTimes postanowił zapytać Brytyjczyków, czy kłamią na temat najpopularniejszych seriali. 42 proc. ankietowanych przyznało, że w rozmowie ze znajomymi często kłamie, że widziało dany serial, choć w rzeczywistości nie śledzi losów jego bohaterów. Ich zdaniem, nie wypada nie znać takich produkcji jak: "Breaking Bad", "Gra o tron", czy "House of Cards" - na temat tych produkcji rozmawia się podczas większości spotkań towarzyskich w Wielkiej Brytanii.

Zobacz także: HBO podsumowuje 2014 rok i prezentuje nadchodzące produkcje (wideo)

Jak wynika z ankiety najczęściej kłamano na temat "Breaking Bad (13,21 proc.), a zaraz potem na temat "Gry o tron" (11,74 proc.). Dalej: "Sherlock" (6,74 proc.), "Doctor Who" (6,54 proc.), "Lost" (5,47 proc.), "Orange Is the New Black" (5,2 proc.), "Rodzina Soprano" (4,07 proc.), "Mad Men" (3,87 proc.), "Modern Family" (3,27 proc.) i "House of Cards" (3,14 proc.) - podaje radiotimes.pl.

Breaking Bad:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.