Facebook Google+ Twitter

Ponad dwa i pół tysiąca aktorów chce zagrać Hana Solo w spin-offie "Gwiezdnych Wojen"

Ponad 2,5 tys. aktorów chciałoby zagrać młodego Hana Solo w w spin-offie "Gwiezdnych Wojen" poświęconym temu bohaterowi.

 / Fot. materiały prasoweNa casting do filmu poświęconego Hanowi Solo przybyło aż 2,5 tys. aktorów z całego świata - podaje Hollywood Reporter. Produkcja rozpocznie się w 2017 r. Jego reżyserami będą Phil Lord i Chris Miller.

Wśród aktorów, którzy chcą zagrać młodego Solo można wymienić Aarona Taylora-Johnsona, który zagrał Quicksilvera w filmie "Avengers: Czas Ultrona", Ansela Elgorta ("Gwiazd naszych wina", "Zbuntowana"), Dave'a Franco ("Iluzja") czy Milesa Tellera ("Whiplash").

W grudniu tego roku na ekrany trafi film "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy". Od wielu miesięcy wiadomo, że za rok zobaczymy spin-off pt. "Rogue One". W 2017 r. i w 2019 r. doczekamy się kontynuacji "podstawowej" sagi. Film o Hanie Solo powinien mieć premierę w 2018 r.

Przypomnijmy, że Hana Solo grał do tej pory Harrison Ford. Aktor wystąpił w tej roli w czterech filmach z cyklu: "Nowej Nadziei", "Imperium kontratakuje", "Powrocie Jedi" i "Przebudzeniu Mocy".

Wytwórnia Disneya planuje wypuszczać na ekrany jeden film z uniwersum "Gwiezdnych Wojen" rocznie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.