Facebook Google+ Twitter

Poncyliusz: Dziękuję, ale nie skorzystam

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-03-10 19:30

Poseł PiS Paweł Poncyljusz nie ma zamiaru skorzystać z zaproszenia do przejścia do Platformy Obywatelskiej. Taką propozycję złożył mu poseł PO Janusz Palikot.

"Dziękuję (...), ale nie skorzystam"- napisał polityk Prawa i Sprawiedliwości na swym blogu. W jego opinii PO nie jest partią liberalną gospodarczo. Poncyljusz dodał też, że ze swoimi poglądami lepiej czuje się w Prawie i Sprawiedliwości.

Paweł Poncyljusz odniósł się też do swych krytycznych słów po poznańskim kongresie PiS. Jak wyjaśnił, reakcja władz PiS na jego uwagi pokazuje, że można mieć w tej partii zdanie. Zwracając się do Palikota napisał "z tego co ostatnio obserwowałem, Ty nie masz takiego komfortu, choć szczerze Ci tego życzę."

W opinii posła, przechodzenie z jednej partii do drugiej nie miałoby sensu i pokazywałoby, że jest niewiarygodnym politykiem.

We wpisie na swym blogu poseł wyliczał też błędy partii Donalda Tuska. Jak podkreślał, ekipie rządzącej słabo idzie prywatyzacja, a doprowadzenie do upadłości stoczni było wielkim zaniechaniem. Polityk Prawa i Sprawiedliwości zdecydowanie skrytykował też sytuację w polskiej armii. W jego przekonaniu powołana we wtorek przez premiera Rada Gospodarcza jest dziwolągiem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.