Facebook Google+ Twitter

Poncyljusz nie ogłosił powstania nowego ugrupowania

Podczas wspólnej konferencji prasowej z kandydatem na prezydenta Wejherowa, Paweł Poncyljusz powiedział, że dziś nie ogłosi powstania nowego ugrupowania. Polityk twierdzi, że w tym momencie skupia się na wyborach samorządowych.

Poseł powiedział, że nie przyjechał do Wejherowa, by ratować PiS. Chce - jak się wyraził - budować "nową polityczną jakość". Jednocześnie jednak uciął spekulacje na temat "apelu wejherowskiego".

Paweł Poncyljusz tłumaczył się również z poparcia, jakiego udzielił rekomendowanemu przez PO, Maciejowi Łukowiczowi. Argumentował tę decyzję faktem, że PiS nie ma w Wejherowie kandydata, a Łukowicz nie należy do Platformy.

Poncyljusz zadeklarował również, że będzie lojalny wobec wyrzuconych z PiS koleżanek - Joanny Kluzik-Rostkowskiej i Elżbiety Jakubiak. Powiedział, że zrobi wszystko, by wróciły one do partii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Tarkezanka
  • Tarkezanka
  • 13.11.2010 11:06

Czy dyktatura w demokracji ?
Dysydenci z PIS-u usunięci z partii za brak pokory w stosunku do swojego szefa szukają sposobu na dalsze istnienie w polityce. Coraz częściej słychać z tych środowisk głosy aby powołać do życia nową partie niejako na pograniczu PO i PIS tak aby jej wizerunek stał się atrakcyjny zarówno dla jednych jak i dla drugich. Nic gorszego w polskiej polityce przydarzyć by się nie mogło, wszak wprawdzie chory ale jednak pluralizm polityczny zostałby zastąpiony kierowniczą rolą jednej partii i to jakiej. Drodzy dysydenci , można zrozumieć wasze zagubienie po utracie matecznika ale na litość nie fundujcie nam nowej politycznej dyktatury.Jeżeli macie do wyboru los własny lub los narodu ,to wy co wybieracie - przepraszam że pytam?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja szczerze powiem, że nie rozumiem informacji... Teraz będziemy się dowiadywać o tym, czego politycy PiS nie zrobili? Poncyliusz w ogóle miał to zrobić? Skoro chce, aby Kluzik-Rostkowska i Jakubiak powróciły do partii, to chyba ma PiS na myśli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ble ble ble... niby chce, ale się boi..coś robi, ale czemu to służy ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.