Facebook Google+ Twitter

Poncyljusz: "Nie opuszczę PJN. To by było dzieciobójstwo"

Paweł Poncyljusz nie zamierza opuszczać partii PJN. Jego zdaniem byłoby to dzieciobójstwo, a - jak twierdzi - dzieciobójcy nie utrzymują się długo w polityce.

Paweł Poncyljusz / Fot. PAP/Jacek TurczykW wywiadzie dla radia RMF FM Paweł Poncyliusz informuje, że nie zamierza opuszczać szeregów partii Polska Jest Najważniejsza. Zdaniem posła, dokonanie takiego "dzieciobójstwa" mogłoby oznaczać zniknięcie z polityki. "Twarz w polityce jest rzeczą niezbywalną" - mówi w rozmowie z Konradem Piaseckim.

Paweł Poncyliusz uważa, iż procenty poparcia, jakie ma PJN, mogą przesądzić o wynikach najbliższych wyborów. Z tego powodu konkurencyjne ugrupowania polityczne, PiS i PO, starają się zmarginalizować znaczenie młodej partii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

zx
  • zx
  • 04.10.2011 23:53

- WYNIKI WYBORÓW: PIS-52%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM. Dziwi TOTALNA NAGONKA : premiera , PO ,SLD,..., pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 10 ml. wyborców PIS-u oraz ciągłe WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO ,PSL). Młodzi i starsi pytają-czy dalej będą? :dzielić i opluwać POLAKÓW? ,dawać tylko STOŁKI KOLESIOM(mimo braku kwalifikacji) podejmować decyzje WYWRACAJĄCE wszystko do GÓRY NOGAMI?, totalnie POWIĘKSZAĆ DŁUG POLSKI, OKRADAĆ przyszłych emerytów z OFE,...,wyrażać: PYCHĘ,INSYNUACJE,CHAMSKIEOPLUWANIE,CYNIZM,LEKCEWAŻENIE,DESTRUKCJE,AGRESJĘ,HI POKRYZJĘ , BŁAZENADĘ ,MATACZENIE, PLOTKI, KŁAMSTWA,...w stosunku do większości społeczeństwa- ciągle jedynie grożą :wojną, polityczną ZEMSTĄ, ... - Nie głosujmy na nich-tylko na J.KACZYŃSKIEGO i PIS ,aby SAMODZIELNIE MOGLI RZĄDZIĆ przez 4 lata i ODPOWIADAĆ przed SPOŁECZEŃSTWEM za SWOJE RZĄDZENIE (SAMODZIELNE) . PO PROWADZĄ POLSKĘ DO WIĘKSZEJ ZAGŁADY NIŻ GRECJA,eksmituje na bruk. Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom, aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta? -niezgodne z konstytucją?). Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. PObolszewia?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- ale to nie ciekawi to media?- Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO ...
Amerykanie o Kaczyńskim: "wybitny intelekt o twardych poglądach".
.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Twarz w polityce jest rzeczą niezbywalną"

Tak jak prawdomówność i przyzwoitość :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 08.06.2011 19:33

Pan Poncyljusz nie dostał miejsca na liście PO i postanowił zabłysnąć jako szef klubu PjN . Po objęciu funkcji wyszły pisowskie korzenie i zachowuje się jak prostak. Życzę im jak najgorzej ,nie wprowadzają nowej jakości .Pan Poncyljusz w radiu używał słów tzw lepperiady ! Nie tędy droga.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edi
  • edi
  • 08.06.2011 15:34

A wystąpienie przeciw Kaczyńskiemu nie było zamiarem "ojcobójstwa"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie będzie dzieciobójstwa, tylko samobójstwo. Wszystko jedno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.