Facebook Google+ Twitter

Poncyljusz: "Nie opuszczę PJN. To by było dzieciobójstwo"

Paweł Poncyljusz nie zamierza opuszczać partii PJN. Jego zdaniem byłoby to dzieciobójstwo, a - jak twierdzi - dzieciobójcy nie utrzymują się długo w polityce.

Paweł Poncyljusz / Fot. PAP/Jacek TurczykW wywiadzie dla radia RMF FM Paweł Poncyliusz informuje, że nie zamierza opuszczać szeregów partii Polska Jest Najważniejsza. Zdaniem posła, dokonanie takiego "dzieciobójstwa" mogłoby oznaczać zniknięcie z polityki. "Twarz w polityce jest rzeczą niezbywalną" - mówi w rozmowie z Konradem Piaseckim.

Paweł Poncyliusz uważa, iż procenty poparcia, jakie ma PJN, mogą przesądzić o wynikach najbliższych wyborów. Z tego powodu konkurencyjne ugrupowania polityczne, PiS i PO, starają się zmarginalizować znaczenie młodej partii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

zx
  • zx
  • 04.10.2011 23:53

- WYNIKI WYBORÓW: PIS-52%, PO-18%, PSL-5,0%, SLD-4,5%, PNJ-0,5% , POligłup -0,3%.- J.KACZYŃSKI PREMIEREM. Dziwi TOTALNA NAGONKA : premiera , PO ,SLD,..., pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 10 ml. wyborców PIS-u oraz ciągłe WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO ,PSL). Młodzi i starsi pytają-czy dalej będą? :dzielić i opluwać POLAKÓW? ,dawać tylko STOŁKI KOLESIOM(mimo braku kwalifikacji) podejmować decyzje WYWRACAJĄCE wszystko do GÓRY NOGAMI?, totalnie POWIĘKSZAĆ DŁUG POLSKI, OKRADAĆ przyszłych emerytów z OFE,...,wyrażać: PYCHĘ,INSYNUACJE,CHAMSKIEOPLUWANIE,CYNIZM,LEKCEWAŻENIE,DESTRUKCJE,AGRESJĘ,HI POKRYZJĘ , BŁAZENADĘ ,MATACZENIE, PLOTKI, KŁAMSTWA,...w stosunku do większości społeczeństwa- ciągle jedynie grożą :wojną, polityczną ZEMSTĄ, ... - Nie głosujmy na nich-tylko na J.KACZYŃSKIEGO i PIS ,aby SAMODZIELNIE MOGLI RZĄDZIĆ przez 4 lata i ODPOWIADAĆ przed SPOŁECZEŃSTWEM za SWOJE RZĄDZENIE (SAMODZIELNE) . PO PROWADZĄ POLSKĘ DO WIĘKSZEJ ZAGŁADY NIŻ GRECJA,eksmituje na bruk. Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom, aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta? -niezgodne z konstytucją?). Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. PObolszewia?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- ale to nie ciekawi to media?- Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO ...
Amerykanie o Kaczyńskim: "wybitny intelekt o twardych poglądach".
.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Twarz w polityce jest rzeczą niezbywalną"

Tak jak prawdomówność i przyzwoitość :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
  • ela
  • 08.06.2011 19:33

Pan Poncyljusz nie dostał miejsca na liście PO i postanowił zabłysnąć jako szef klubu PjN . Po objęciu funkcji wyszły pisowskie korzenie i zachowuje się jak prostak. Życzę im jak najgorzej ,nie wprowadzają nowej jakości .Pan Poncyljusz w radiu używał słów tzw lepperiady ! Nie tędy droga.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edi
  • edi
  • 08.06.2011 15:34

A wystąpienie przeciw Kaczyńskiemu nie było zamiarem "ojcobójstwa"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie będzie dzieciobójstwa, tylko samobójstwo. Wszystko jedno.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.