Facebook Google+ Twitter

Poncyljusz: PJN idzie sama do wyborów, nie ma żadnego kupczenia

"Od lat jestem politycznie molestowany, ale PJN idzie do wyborów samodzielnie, ja nigdzie się nie wybieram - powiedział Paweł Poncyljusz w Kontrwywiadzie RMF FM.

 / Fot. PAPPoncyljusz zaprzeczył, jakoby planował przejście do PO lub innej partii. "Posłowie nagabują mnie w różnych miejscach w Sejmie, pytają, kiedy przechodzę do PO. Te rozmowy mają pewnie otworzyć inne, poważne rozmowy o ewentualnym transferze, ale ja się nigdzie nie wybieram" mówił poseł PJN Konradowi Piaseckiemu.

Zaprzeczył też, by jego partia przypominała "pannę na wydaniu, której nikt nie chce" i
nie zgodził się z sugestią, że duże partie, typu PO, są nadal atrakcyjne dla Polaków. "To jest pytanie do Polaków, czy oni uważają, że PO i rząd to jest atrakcyjna panna, która rozwiązuje te problemy, czy też sprawia te przyjemności, które obiecywała w 2007 roku" - skomentował.

Piasecki próbował też uzyskać komentarz do wypowiedzi Pawła Grasia, który zapewniał, że nie ma planów porozumienia pomiędzy PO i PJN. Gdyby poważnie traktowano PJN, to taka wypowiedź by nie padła - zasugerował Piasecki. Poncyljusz zbagatelizował jednak wypowiedź Grasia, bo jak twierdzi teza jest fałszywa. "Stawia Pan fałszywą tezę, że my chcemy się wydać. Mamy samodzielną partię, zarejestrowaną w sądzie, i mówię, że jesteśmy pełnoprawną partią".[...] Idziemy sami do wyborów, nie ma żadnego kupczenia" - dodał.

Komentował też wypowiedzi Adama Bielana, który chce wrócić do PiS i Michała Kamińskiego, żalącego się, że nie ma żadnego wpływu na politykę PJN. Wg Poncyliusza Bielan jest "postacią tragikomiczną", która dokonała wyboru, zaś Kamiński jako europarlamentarzysta ma swoje obowiązki w Brukseli i dlatego jest "trochę na boku" jeśli chodzi o politykę PJN.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Zdzisław Dalewski
 • Zdzisław Dalewski
 • 16.07.2011 15:12

Pan Poncyliusz jest "narcyzem politycznym", w ogóle. PJN w obecnym składzie na szczęście nie osiągnie wymaganego progu wyborczego i zniknie PIS-Bis. Przyczyni się do tego w dużym stopniu Pani Jakubiak,której każda wypowiedź w mediach irytuje i wyraźnie wskazuje,że "bez wazeliny" weszłaby swojemu byłemu szefowi,który delikatnie mówiąc kiedyś ją "sponiewierał" a która chętnie powróciłaby do ukochanego PIS.

Komentarz został ukrytyrozwiń
J.M.
 • J.M.
 • 20.05.2011 16:11

Istotnie - na molestowanego (niekoniecznie politycznie) to On nawet wygląda. Może stara się rozwinąć twórczo, ale na staraniach się kończy. Jednak przyznaję - do obecnego środowiska politycznego - pasuje ! I chyba tylko do wyborów potrwa jego "pasja" twórcza i jeśli nie trafi się jakaś ciepła posadka, trzeba będzie wrócić do handlu guzikami.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nissan
 • nissan
 • 20.05.2011 08:11

Pan Poncyliusz będąc ministrem w rządzie Jarosława niszczył polska gospodarkę przykład to: KOZIENICE,połączył je z ENEĄ itworem niewiadomego pochodzenia (a może wiadomego dla niektórych) i jeszcze chciał do tego dołączyć kopalnę w Bogdance!!Był molestowany a powinien siedzieć za tomw pirdlu, a on jest "nowym bochaterem "i tworzy partię!Jak taiemu przechrzcie wierzyć?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc
 • Gerard Stenc
 • 19.05.2011 22:13

Przejściowe afisze minionego roku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Stoja przed przepascia -i slusznie dla ideji beznadzjejnisci prosze o ten jeszcze jeden krok kl

Komentarz został ukrytyrozwiń
ela
 • ela
 • 19.05.2011 13:57

Gdyby PjN był alternatywą PiS, PO ale oni są PiS - BIS.

Komentarz został ukrytyrozwiń
J.M.
 • J.M.
 • 19.05.2011 13:35

Śmieszna,efemeryczna "partyjka"(?), na której ciąży syndrom PIS-u, o coś jej chodzi, ale nie bardzo wiedzą o co; Skład osobowy mówi sam za siebie. Kaczyński - jak widać - pozbył się politycznych bankrutów i właściwie nie ma czego żałować. Zanosi się że skończą działalność w parlamencie i to dobra wiadomość, bo im mniej PIS-u, tym bezpieczniej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek chorążewicz
 • Marek chorążewicz
 • 19.05.2011 12:58

To już chyba kolejna alternatywa jak mawiał klasyk... zbliżony do ludzi z tej opcji politycznej.
BIDULE (z tego tzw. PJN) nie mogli rozeznać się dla kogo pracowali... Dopiero po długim czasie doznali olśnienia, że pracują dla człowieka niegodnego ich inteligencji...?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Polak
 • Polak
 • 19.05.2011 11:29

I bardzo dobrze, wreszcie jest na prawicy jakaś alternatywa dla skaczących sobie do gardeł Pis i PO

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.