Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6 miejsce

Ponownie porozmawiają o biznesie czyli Welconomy Forum in Toruń !

Współautorzy: Marta Wróbel

Już 13 i 14 marca 2017 r. odbędzie się Welconomy Forum in Toruń jeden z największych kongresów gospodarczych w Polsce, miejsce dialogu o kształcie polskiej gospodarki w świecie. Organizatorem jest Stowarzyszenie Integracja i Współpraca.

 / Fot. Materiały prasowe„Unia Europejska – co dalej” to temat przewodni Welconomy Forum in Toruń (XXIV edycji Forum Gospodarczego), które odbędzie się w dniach 13-14 marca 2017 r. w Toruniu w hotelu Copernicus.

Podczas tegorocznej edycji Forum szczególny nacisk zostanie położony na to co czeka polską przedsiębiorczość po agendzie 2014 – 2020, dyskutować będziemy na temat innowacyjności w gospodarce i nauce oraz o współpracy między tymi dziedzinami.
- Cieszymy się, że Welconomy Forum in Toruń staje się kolejny raz pretekstem do corocznego spotkania się przedstawicieli świata polityki, biznesu i nauki, by wspólnie podsumować najważniejsze wydarzenia 2016 roku mające kluczowe znaczenie dla Polski, Europy i świata – mówi  Jacek Janiszewski Przewodniczący Rady Programowej Stowarzyszenia Integracja i Współpraca, organizatora wydarzenia.
Welconomy Forum in Toruń rozpocznie się każdego dnia Sesją Plenarną, podczas której dyskutować będziemy na temat innowacyjności w gospodarce. Sesje poprowadzi prof. Jerzy Buzek oraz prof. Michał Kleiber.

 / Fot. Materiały prasowePrelegentami będą prezesi największych spółek w kraju. O komentarz poproszeni zostali znani politycy oraz redaktorzy naczelni największych mediów. Wśród zaproszonych gości wymienić można m.in. Wicepremiera Mateusza Morawieckiego, Wicepremiera Jarosława Gowina, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofa Jurgiela, Ministra Energii Krzysztofa Tchórzewskiego, Prezesa Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” Krzysztofa Przybyła.

Spotkanie to jest adresowane do wszystkich zainteresowanych współpracą gospodarczą z naszym krajem oraz zakupem polskich towarów i usług. Welconomy Forum in Toruń daje możliwość nawiązania nowych kontaktów, co może zaowocować podpisywaniem w przyszłości nowych kontraktów handlowych.

Więcej o Forum: www.welconomy.pl.

Welconomy 2016 / Fot. Fot. Magda i Marta WróbelWelconomy 2016 / Fot. Fot. Magda i Marta WróbelWelconomy 2016 / Fot. Fot. Magda i Marta WróbelWelconomy 2016 / Fot. Fot. Magda i Marta WróbelWelconomy 2016 / Fot. Fot. Magda i Marta WróbelWelconomy 2016 / Fot. Fot. Magda i Marta Wróbel

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.