Facebook Google+ Twitter

Pop, rock i wózek dla Kubusia

Pop-rockowy wokalista Kosma, Marzena Kipiel-Sztuka, Marian Lichtman i zespół tańca Movment Stage Dancers wystąpią podczas charytatywnego koncertu na rzecz Kuby Wójtowicza. Wydarzenie odbędzie się 25 września w Domu Kultury w Gołdapi.

 / Fot. DKGJakub Wójtowicz ma 5 lat. Od urodzenia objęty jest wielospecjalistyczną opieką medyczną z powodu szeregu wad wrodzonych. Kuba potrzebuje specjalistycznego wózka inwalidzkiego dla dzieci, rehabilitacji oraz zaopatrzenia w przedmioty i środki ortopedyczne.

Kto zagra?

Kosma – Piotr Stawowczyk, wokalista, tekściarz i kompozytor, który od kilku lat aktywnie działa na polskiej scenie muzycznej. Niedawno wydał nowy singiel „Tożsamość”, który jest zapowiedzią jego solowej płyty. Marzena Kipiel-Sztuka, aktorka teatralna i telewizyjna znana z roli Halinki Kiepskiej z serialu Świat według Kiepskich. W 2007 wzięła udział w pierwszej edycji programu "Jak oni śpiewają", w którym zajęła 5. miejsce. Marian Lichtman, kompozytor, perkusista i wokalista, który wraz z Krzysztofem Krawczykiem stworzył zespół Trubadurzy.

Występom towarzyszyła aukcja, z której dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację Kuby. Wśród wielu ciekawych przedmiotów zebranych wśród darczyńców są nim m.in. rękawice bokserskie przekazane przez Przemka Opalacha, mistrza świata wagi Super Średniej.

Koncert odbędzie się 25 września (piątek)w Domu Kultury w Gołdapi o godz. 17.00.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.