Facebook Google+ Twitter

Pop up shop w Centrum Cybernetyki

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-01-18 17:10

Polska ma mnóstwo dobrych projektantów, którzy szukają miejsc i możliwości żeby się pokazać. Klienci coraz częściej szukają ciekawych projektów z krótkich serii.

Dzięki Centrum Cybernetyki raz w miesiącu, w jednym miejscu spotykać się będą zdolni twórcy z poszukującymi klientami. W CC będzie można obejrzeć i kupić najnowsze ubrania, buty i akcesoria polskich projektantów.

W lutym po raz pierwszy rusza cykliczny projekt Centrum Cybernetyki - "Pop up shop" - sklep z polską modą. Ideą "Pop up shopu" jest prezentowanie i sprzedawanie raz w miesiącu twórczosci polskich projektantów. Do kupienia będą rzeczy bardzo dobrej jakości, które przez brak dobrej dystrybucji, najczęściej nie są powszechnie dostępne dla klientów lub są sprzedawane tylko przez Internet. Pomysłodawczynią wydarzenia jest Monika Jakubiak, dyrektor artystyczna Centrum Cybernetyki i polska projektantka współpracująca m.in. z: Grażyną Kulczyk, Tate Britain, Chloe, Hussein Chalayan.

"Wielu projektantów i twórców szuka miejsca do pokazania i sprzedawania swoich rzeczy. Centrum Cybernetyki chce ich w tym wspierać. Raz w miesiącu zapraszamy do współpracy
projektantów, którzy chcą pokazać się światu. Chcemy jednocześnie żeby w ślad za tym szła edukacja ile czasu i pracy zajmuje np. uszycie sukienki w Polsce. Założeniem pop up shopu jest też budowanie relacji projektantów z klientami".

Lutowy "Pop up shop" odbywać się będzie 20 i 21 lutego (sobota: 11:00 – 18:00, niedziela: 13:00 – 18:00) w Centrum Cybernetyki przy Cybernetyki 2 w Warszawie.

W czasie trwania „Pop up shop” do kupienia będą rzeczy między innymi: firmy PROSTO, Ambrosi, Agaty Nowickiej – „Endo”, Kamilli Woszczyk - „Not to repeat”, Magdaleny Kuli, Łukasza Stępnia, She roll, Małgorzaty Fejkel, Konrada Parola, Kariny Królak, Cybernetyki Szwalnie, Łukasza Jemioła i innych.

Podczas imprezy zapraszamy także do kawiarni w CC zaaranżowanej przez WARSZAWĘ POWIŚLE. Centrum Cybernetyki to alternatywne miejsce organizowania ciekawych wydarzeń na mapie Warszawy. Centrum ma ponad 450 metrów kwadratowych. Poza cyklicznymi imprezami takimi jak „Let's talk fashion” oraz „Pop up shop”, w CC ma miejsce również przestrzeń coworkingowa oraz showroom nowej polskiej marki odzieżowej Cybernetyki Szwalnia i dwie pracownie – architektów i projektantki mody, Moniki Jakubiak. Więcej informacji na: Centrum Cybernetyki

ul. Cybernetyki na mapie Warszawy:
http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=cybernetyki+2,+warszawa&sll=52.589701,17.490234&sspn=8.25457,22.192383&ie=UTF8&z=16&iwloc=A;

Centrum Cybernetyki na Facebooku:
[a]http://www.facebook.com/profile.php?v=wall&ref=ts&id=100000332350680;

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.