Facebook Google+ Twitter

Popełniła samobójstwo po tym, jak została "wkręcona" w żart DJ-ów

Książe Filip i Kate Middleton żyją pełnią szczęścia. W poniedziałek Pałac Buckingham oficjalnie potwierdził błogosławiony stan księżnej Cambridge. Ciężarna Kate trafiła do szpitala z powodów złego samopoczucia. Czy jednak, już na zawsze tego szczęścia nie zakłóci niby żart DJ-ów radiowych, w który to została wmanipulowana pielęgniarka, która opiekowała się księżną Kate w szpitalu?

Młoda para wraz z rodziną na balkonie pałacu Buckingham/Creative Commons Attribution 2.0 Generic license. / Fot. Magnus DNiewinna kobieta, matka dwójki dzieci nie żyje. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo, tylko dlatego, że była pewna iż rozmawia z samą królową brytyjską i księciem Filipem. Poinformowała zaś "dowcipnsiów", którzy jedynie chcieli uzyskać poufne informacje o stanie zdrowia ciężarnej Kate.

Pięlegniarkę znaleziono martwą. Obok wielkiego szczęścia jednej rodziny, rozgrywa się ogromna tragedia drugiej, którymi są winni są zawieszeni w pracy australijscy prezenterzy radiowi: Mel Greig i Michael Christian.- informuje serwis fakt.pl

Czy choć przez chwilę pomysleli o tym, że show mogło mieć takie zakończenie? Jestem zbulwersowana podstępnym wykorzystaniem informacji prezenterów stacji radiowej.

Więcej: - fakt.plWybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.