Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11100 miejsce

Popełniła samobójstwo z powodu szkolnych docinków

13-letnia Poppy Bracey w zeszłym tygodniu po powrocie ze szkoły, powiesiła się w swoim pokoju. Mimo natychmiastowej akcji ratunkowej nie udało się jej uratować. Brytyjskie media są zgodne - zginęła "bo była zbyt ładna".

http://www.youtube.com/watch?v=Dscakbp0MxE / Fot. fot. screen Miasteczko Leigh nie może uwierzyć w to co się stało. Dziewczynka prawdopodobnie
nie mogła już znieść psychicznie docinków kolegów i koleżanek ze szkoły. Wszystko wskazuje na to, że nie była szykanowana z powodu nadwagi czy niezdarności, ale ładnego wyglądu. Również w internecie 13-latka była dręczona różnymi komentarzami na swój temat. Tuż po jej śmierci na stronie szkoły pojawiło się ponad 1000 wpisów, w których jej przyjaciele potwierdzają dręczenie dziewczyny oraz wyrażają żal z powodu jej śmierci. Poppy jesteś aniołem ! Spoczywaj w pokoju i uśmiechaj się do swojej rodziny i przyjaciół, którzy codziennie za tobą tęsknią - tak napisała przyjaciółka dziewczyny, Sue Higson.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1256869/Schoolgirl-Poppy-Bracey-hanged-amid-claims-bullied-pretty.html / Fot. fot. screenPolicja prowadzi śledztwo mające znaleźć ewentualnych dręczycieli 13-latki. Na razie odmawia jakiegokolwiek komentarza w tej sprawie. Dziewczynka ostatnie lata swojego krótkiego życia spędziła w rodzinie zastępczej. Poppy była pełną życia, pogodną i przyjazną młodą osobą, która cieszyła się popularnością zarówno wśród personelu, jak i uczniów - wspomina zmarłą John Shanahan, dyrektor Lowton High School. Niestety, samobójstwo Poppy nie było pierwszym oraz na pewno nie ostatnim, którego dopuścił się zdesperowany nastolatek, nie mogący znaleźć wyjścia ze swoich problemów. Istotne, aby zastraszanym młodym ludziom pokazać, że nie są oni sami. Powinni wiedzieć, że zawsze mogą liczyć na pomoc - uważa Emma-Jane Cross z organizacji charytatywnej "Beatbullying"

Źródło:
Daily Mail

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

ech żyła tak krótko...

Prawda jest taka, że takie zachowania zdarzają się w bardzo wielu miejscach. Co chwilę słyszy się o agresji wśród rówieśników... Trzeba z tym walczyc w każdy możliwy sposób! To jest pewne...

Pani Magdaleno: myślę, że nie do końca tak jest, przecież są koledzy, koleżanki, przyjaciel?, rodzina...

Popieram Adama!

Komentarz został ukrytyrozwiń

W cierpieniu człowiek jest sam...

Komentarz został ukrytyrozwiń

...zawsze mogą liczyć na pomoc... Ładnie wygląda napisane, w rzeczywistości dręczony człowiek jest zdany sam na siebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Istotne, aby zastraszanym młodym ludziom pokazać, że nie są oni sami. Powinni wiedzieć, że zawsze mogą liczyć na pomoc - uważa Emma-Jane Cross z organizacji charytatywnej "Beatbullying""

Działań takich jest zawsze za mało. Często niestety zera niszczą porządnych ludzi. Zerom mówię stanowcze nie! Potrzebny jest tylko ktoś kto się zer nie boi by takim dzieciakom pomóc. Kimś takim kto się zer nie boi i wie jak zera działają jestem ja. Pozdrawiam zera. Niech mi tylko jakiś wpadnie w łapska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

[*]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czasem tak trudno zauwarzyc ze cos jest nie tak !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.