Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25859 miejsce

Poplenerowa wystawa zdjęć - "Biernatka i jej ciekawe okolice"

Wspaniałe zdjęcia Biernatki i jej okolic, cenne nagrody i niezwykła atmosfera złożyły się na podsumowanie konkursu fotograficznego organizowanego przez właściciela pasieki "Eko-Barć"

Poplenerowa wystawa zdjęć w Czarneńskim Centrum Kultury / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoCzarneńskie Centrum Kultury -poplenerowa wystawa zdjęć - "Biernatka i jej ciekawe okolice". / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoW Czarneńskim Centrum Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu fotograficznego, którego organizatorem był właściciel gospodarstwa ekologicznego pasieka Eko Barć-Ojciec i Synowie, pan Marek Patalas. Głównym celem fotograficznych zmagań było ukazanie piękna przyrody Biernatki i jej okolic.

Na podsumowanie konkursu przybyli uczestnicy konkursu, a także przedstawiciele lokalnego samorządu. Niezależne jury przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach (dzieci, młodzież, dorośli).

Najmłodszymi laureatkami zostały: Ania i Julia Zabrockie z Czarnego. W kategorii młodzież nagrody otrzymali: Angelika i Mateusz Remusowie z Bińcza.

Laureaci konkursu fotograficznego "Biernatka i jej ciekawe okolice" / Fot. Piotr Zabrocki z CzarnegoW kategorii dorośli:
I miejsce-Krzysztof Patalas ze Szczecinka
II miejsce-Waldemar Feculak z Bińcza
III miejsce-Marek Patalas z Biernatki.

Uroczystość wręczenia nagród poprowadziła pani Lidia Andrusieczko, która była również komisarzem wystawy. Obecni na wystawie samorządowcy obiecali, że fotografie zostaną wyeksponowane w Urzędzie Gminy w Czarnem, natomiast pan Marek Patalas zapowiedział,
że następny plener fotograficzny odbędzie się jesienią w Bińczu.

Wakacje to niebywała okazja, aby w ciszy i spokoju rozkoszować się naturą, degustować przepyszne miody z Biernatki i oglądać zdjęcia wykonane podczas pleneru fotograficznego "Biernatka i jej ciekawe okolice".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.