Facebook Google+ Twitter

Poprawia się stan 19-letniej ofiary Josefa Fritzla

Jak donosi austriacka gazeta Krone, poprawia się stan 19-letniej ofiary Josefa Fritzla, poczętej w wyniku gwałtu i kazirodczego związku w piwnicy jego domu.

19-letnia dziś Kerstin - zarazem córka i wnuczka Josefa Fritzla - przyszła na świat w piwnicy, w której przez 24 lata Fritzl więził i gwałcił swoją córkę Elisabeth.

- Stan jej zdrowia jest nadal ciężki ale ustabilizował się - mówi Albert Reiter z kliniki Mostviertel w austriackim Amstetten. Młoda kobieta od momentu przywiezienia jej do kliniki leży w głębokiej śpiączce na intensywnej terapii. Trudno zdiagnozować jej chorobę, ale sądzi się powszechnie, że jest to tzw. "choroba dziecka z kazirodczego związku".

Matka walczącej o życie 19 - latki Elisabeth, została 24 lata temu zamknięta przez swego własnego ojca w przygotowanej w tym celu piwnicy. Przez prawie ćwierć wieku ojciec dopuszczał się na niej gwałtów, z których przyszło na świat siedmioro dzieci. Jedno z nich zmarło po narodzeniu.

Bestialstwo kazirodcy i gwałciciela, "potwora z Amstetten", jak o nim mówią media, wyszło na jaw tydzień temu i jest najbardziej tajemniczą i najbardziej przejmującą zbrodnią w historii austriackiej kryminalistyki.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.