Facebook Google+ Twitter

Poprawiony bolid Kubicy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-03-23 14:55

Na GP Australii zespół Renault pojedzie z nowymi częściami do bolidu i nadziejami na zdobycze punktowe. - Przed sezonem czułem, że tor Albert Park będzie dla nas lepszy niż w Bahrajnie.

Robert Kubica od nowego sezonu jest kierowcą zespołu Renault / Fot. Piotr Kucza / NEWSPIX.PLTeraz, gdy zobaczyliśmy auta rywali w akcji i zdobyliśmy więcej danych na temat naszej pozycji w stawce, jestem przekonany, że tor w Melbourne będzie pasował naszemu bolidowi - powiedział Robert Kubica. - Na początku weekendu będzie ślisko, więc potrzebna będzie dobra przyczepność i stabilne hamulce. Mam nadzieję, że dzięki temu wykorzystamy potencjał auta i osiągniemy dobre wyniki - dodał Kubica.

- Obecnie nie należymy do tej samej ligi, co Red Bull i Ferrari, ale nasze osiągi w Bahrajnie dają mi pewność, że możemy w tym roku walczyć przynajmniej o duże punkty. Na Melbourne przygotowaliśmy nowe przednie skrzydło i nowy element na tylnym, które powinny zwiększyć ogólny docisk aerodynamiczny
i poprawić prędkość bolidu. Naszym celem w Australii będzie wprowadzenie obu kierowców do trzeciej fazy kwalifikacji - mówi Alan Permane, glówny inżynier teamu Renault.

Czytaj więcej: sports.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.