Facebook Google+ Twitter

Poradnik , który uczy, jak dzięki zaufaniu przyspieszyć sukces w biznesie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-04-22 12:50

Zaufanie jest tak fundamentalne dla naszych relacji z innymi, że często traktujemy je jako rzecz oczywistą. W epoce naznaczonej skandalami w biznesie coraz częściej okazuje się jednak, że warto dokładnie przyglądać się ludziom i firmom, z którymi współpracujemy.

 / Fot. RebisDo księgarń trafiła właśnie książka pt. "Szybkość zaufania" - napisana przez eksperta dziedzinie przywództwa Stephena M. R. Coveya, przydatny poradnik, który nauczy nas, jak dzięki zaufaniu przyspieszyć sukces w biznesie.

W epoce naznaczonej skandalami w biznesie zaufanie staje się kluczowym warunkiem sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstw. W wymierny sposób przyspiesza działania, zwiększa zyski i pozwala budować satysfakcjonujące relacje biznesowe i osobiste. Autor, ekspert w dziedzinie przywództwa, radzi, jak budować zaufanie i stawać się wiarygodnym partnerem w interesach, dobrym pracodawcą i porywającym liderem, a także lepszym współmałżonkiem i rodzicem.
Z książki tej dowiesz się m.in.:
- jakie zachowania cechują najbardziej godnych zaufania ludzi biznesu;
- w jaki sposób wiarygodność pozwala zmniejszyć koszty i zmaksymalizować zyski;
- jak odbudować utracone zaufanie.

„Zaufanie redukuje koszty transakcji, zwiększa szanse polubownego załatwienia sporów i przyspiesza wymianę handlową. Jest swego rodzaju spoiwem wszelkich organizacji i stowarzyszeń. Nareszcie ktoś zauważył i docenił jego ogromne znaczenie w biznesie”.
Marilyn Carlson Nelson, dyrektor generalny Carlson Companies

“(…) Po tę książkę powinni sięgnąć nie tylko liderzy, ale wszyscy, którzy chcieliby poprawić swoje relacje ze znajomymi, przyjaciółmi czy rodziną”.
Gregory K. Ericksen, wiceprezes Ernst & Young

Stephen M. R. Covey, współzałożyciel i prezes zarządu CoveyLink, firmy konsultingowej skoncentrowanej na przekonywaniu liderów I organizacji do budowania zaufania w biznesie. Zasiada w zarządzie lub radach nadzorczych kilku spółek. Syn Stephena Coveya, autora megabestselleru 7 nawyków skutecznego działania.

"Szybkość zaufania"
Stephen M. R. Covey

Dom Wydawniczy Rebis

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.