Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32614 miejsce

Poradnik TV: Test platform - Cyfra+ kontra telewizja N

W ostatnich latach powstało wiele płatnych telewizji, które kuszą różnymi pakietami oraz promocjami. Która platforma jest lepsza - Cyfra+ czy N?

Cyfra+
 / Fot. logoCyfra+ proponuje swoim abonentom aż 80 polskojęzycznych kanałów oraz kilkanaście stacji radiowych, które są podzielone na pakiety, w zależności od grubości portfela klienta. W 2006 roku do oferty włączono również stacje telewizyjne w rozdzielczości HD.

Pakiety i promocje
Obecnie, z okazji 10-lecia Cyfry+ na polskim rynku, wszystkie pakiety są nawet o połowę tańsze aż do 10 miesięcy lub do 25 proc. na 18 miesięcy.

Pakiet Powitalny+: jest najtańszym i najuboższym zestawem platformy. Dla odbiorców przygotowano 38 kanałów telewizyjnych i kilkanaście radiowych.
Programy Pakietu Powitalnego: TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVP Polonia, TVN, TVN7, TV4, Tele5, TV Puls, TVS, Ale Kino, Fashion TV, Viva, 4funTV, Kuchnia TV, Patio TV, Mango, Domo, ITV, Music Choince, TV Biznes, Edusat, Francne24, TVN Warszawa, BBC World, TV5Monde,CNBC, Religia TV, Planete, Hyper, Mini mini, Zyg Zap.

Cena: 9,50 zł/miesiąc

Pakiet Podstawowy+: jest to średni pakiet dostosowany dla rodziny, gdyż każdy znajdzie coś dla siebie.
Programy Pakietu Podstawowego+ zawiera wszystkie programy pakietu powitalnego a także: Movies24, AXN, Zone Romantica, Hallmark Channel, TVN Turbo, TVN Style, Zone Club, Zone Reality, MTV, Trace, TVN 24, TVN Meteo, Super Stacja, TVN Lingua, Discovery Channel, Discovery Travel and Living, National Geographic, Eurosport, Extreme Sport

Cena: 20 zł/miesiąc

Pakiet Komfortowy+: pakiet ten jest przeznaczony dla osób bardziej wymagających. Znajdziemy tu jeszcze bardziej rozbudowane kanały, które z pewnością ucieszą każdego.
Programy Pakietu Komfortowego+ posiadają takie same kanały jak poprzednie zestawy, ale dostępne są także: TCM, FOX Life, Kino Polska, AXN Crime, AXN Sci- Fi, MTV2, MTV VH1, CNN, Eurosport2, ESPN, Discovery World, Animal Planet, Jetix, Cartoon Network, Disney.

Cena: 30 zł/miesiąc

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Z tego co czytałem poradnik według mnie średniawy, informacje o pakiecie i o preferencjach w miarę dobre pewnie z aktualnych ofert ze stron albo z ulotek czyli źródeł ogólno dostępnych to czego brakuje mi tu bardzo to informacje pierwszorzędne przy zawieraniu umów ,np kary przy zerwaniu, opłaty za instalacje , informacje z czym się na początku się spotkamy np co trzeba aktywować jak to będzie przebiegało informacje o kontakcie z operatorem jakieś tego tu niema, niema informacji o czasie na jaki są umowy podpisywane niema informacji szczegółowych które są ważne dla osób nowo podpisujących umowy .
A co do wpisów związanych z osobistym stosunkiem do operatorów po co je wpisywać skoro i tak każdy wie iż sytuacje takie to ewenement a popsute urządzenia zdarzają się wszędzie co do programów to trzeba czasem zaktualizować listę programów albo ustawić antena jak się przesunie a nie niema kilku programów to dekoder się popsuł i to wszystko to wina operatora, tyle mam do powiedzenia czasem cos nie działa i jest to wina operatora , ale czasem można mieć tylko do siebie pretensje .
:) powodzenia wam życze

Komentarz został ukrytyrozwiń

abonent Cyfry 4808852 1

Jestem dlugoletnim uzytkownikiem platform cyfrowych od Wizji przez Polsat , n .
Ostatnio ze wzgledu na bogata oferte muzyczna zdecydowalem sie na podpisanie umowy z cyfra + pelna opcja z nagrywarka .
Otrzymalem od razu niesprawny dekoder , po miesiecznym oczekiwaniu wymieniono mi na inny tez niesprawny .Po zaktualizowaniu oprogramowania w dniu 23.01 praktycznie dekoder nie nadaje sie do uzytku / brak szeregu kanalow , zaginely kanaly muzyczne /
Praktycznie infolinia cyfry+ nie istnieje .
Dzisiaj oddaje dekoder i rezygnuje z dalszych uslug cyfry / na pewno beda problemy .
Dlatego tez sugerowalbym glebokie zastanowienie przed podpisaniem umowy z tym operatorem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tradycyjnie promocje dotyczą nowych klientów, starzy i tak będą posłusznie płacić po wyższej cenie bo są uwiązani umową. (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Autor jeszcze mógł wspomnieć, że jeżeli posiada sie kilka odbiorników TV w d jednym domu to można np każdy pakiet cyfry podzielić miedzy te teliwzory. Tego zrobić z N i Polsatem nie można.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdecydowanie cyfra:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tylko Cyfra :) Więcej sportu, najlepsze ligi świata i grand prix na żużlu - dla mnie to decydujące parametry przy wyborze C+, której jestem szczęśliwym posiadaczem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.