Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8577 miejsce

"Poranna kawa czy herbata?" Wygraj zestaw akcesoriów kuchennych!

Zapraszamy Was do udziału w konkursie zorganizowanym przez Urządzone.pl! Mamy dla Was cztery zestawy akcesoriów kuchennych składające się z trzech pojemników kuchennych na kawę, herbatę i cukier, ufundowanych przez Castoramę!

Poranna kawa czy herbata? / Fot. ShutterstockZarówno kawa, jak i herbata, mają swoich gorących zwolenników. Jedni wolą delektować się porannym espresso lub cappuccino, a inni wolą Earl Greya lub Liptona z cytryną. Do której grupy Wy się zaliczacie?

Zapraszamy Was do konkursu, w którym nagrodą cztery zestawy akcesoriów kuchennych składające się z trzech pojemników kuchennych na kawę, herbatę i cukier marki COOKE&LEWIS, ufundowanych przez Castorama Polska!

Co zrobić, aby znaleźć się w gronie zwycięzców? Wystarczy udzielić odpowiedzi na pytanie "Kawa czy herbata - co wolisz pić rano i dlaczego?" i wysłać ją na adres urzadzone@gratka.pl. Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 1.06.2012 od godziny 09.00, do 10.06.2012 r. do godziny 23:59:59.

Ocena materiałów konkursowych przez Jury nastąpi do 13.06.2012 r. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

Regulamin konkursu znajduje się tu

Pojemniki obejrzysz na stronie Castoramy oraz Urządzone.pl

Zapraszamy do udziału!

Fundatorem nagród jest Castorama.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.