Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4030 miejsce

Porażce Polaków na mundialu winni dziennikarze!

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej z ust Arkadiusza Radomskiego oraz Macieja Skorży padły oskarżenia pod adresem polskich dziennikarzy.

Nasz reprezentacyjny pomocnik stwierdził, że polskie media tworzą wokół kadry piłkarskiej złą atmosferę. Tymczasem zagraniczni dziennikarze nie są tak negatywnie nastawieni do swoich piłkarzy. W słowach zawodnika dało się wyczuć rozgoryczenie i żal do polskiej prasy. Stwierdził, że szkodzi ona kadrze. Zaznaczył również, że on sam nie czyta gazet, bo o wszystkim dowiaduje się od kolegów.
Również zdaniem Macieja Skorży - asystenta Pawła Janasa, po spotkaniu z Ekwadorem na głowy polskich piłkarzy popłynęła fala przesadnej krytyki. Powiedział, że zarówno piłkarze jak i trenerzy poczuli się skreśleni.
Przyznał, że w meczu z Ekwadorem wszyscy zawiedli, ale jak zaznaczył, była jeszcze szansa na awans,  tylko ze strony polskich mediów zabrakło wsparcia oraz wiary w sukces.
Trudno zgodzić się ze słowami drugiego trenera. Prawdą jest, że piłkarze i sztab szkoleniowy byli po porażce z Ekwadorem ostro krytykowani, ale była to krytyka w pełni uzasadniona. A jednak po meczu media publikowały również wypowiedzi kibiców, którzy mimo przegranej nadal deklarowali wiarę w zwycięstwo polskiego zespołu nad Niemcami oraz nasz awans. Obarczanie mediów winą za porażki jest łatwe, jednak zarówno nasz pomocnik, jak i jego koledzy powinni zacząć rozliczanie win od samych siebie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.