148790 miejsce

Porażka Polski z Brazylią

Wczoraj odbyło się spotkanie Ligi Światowej w Łodzi między Polska a Brazylią. Jednak nie daliśmy rady mistrzom świata i przegraliśmy 3:0 w setach.

Murilo Endes, Bruno Rezende, Giba, Rivaldo i Lucas Saatkamp cieszą się ze zdobycia punktu w meczu z Polską / Fot. PAP/Grzegorz MichałowskiSpotkanie oglądało w Hali Arena w Łodzi 13 tysięcy kibiców, lecz dobry doping to nie wszystko. Pierwszy set przegraliśmy 23:25, walka między drużynami była wspaniała, walczyli łeb w łeb. Przy dużej przewadze w połowie pierwszego seta i tak przegraliśmy. Drugi odbył się podobnie. Przegraliśmy 22:25, a trzeci set był już ogromną porażką 10:25. Jest to nowy i młody skład, potrzebne będą ciężkie treningi. Nie możemy jednak zapomnieć o wspaniałej publiczności, która kibicowała do ostatniej chwili spotkania.

Polska - Brazylia 0:3 (23:25, 22:25, 10:25) Polska: Łomacz, Gromadowski (14), Nowakowski (3), Możdżonek (8), Bartman (6), Bąkiewicz (5), Ignaczak (libero) oraz Kurek (1), Ruciak, Grzyb, Zatorski, Jarosz (1), Woicki Brazylia: Rezende (2), Rodrigo do Nascimento (6), Saatkamp (10), Rodrigo (5), Endres Murilo (16), Giba (6), Sergio (libero) oraz Marlon Yared, Leandro Visotto (5)