Facebook Google+ Twitter

Porcja piątkowego autolansu

Jak w każdy piątek dokonujemy krótkiego przeglądu grupy autolansu.

 / Fot. U. A. MarczewskaMateusz Max Maksiak pochwalił się nam, że zdjęcia jego autorstwa znalazły się na blogu o tematyce siatkarskiej. Jak się okazuje, można tam znaleźć również zdjęcia innego naszego autora - Damiana Leciaka.

O ciekawej sprawie napisała Barbara Romer Kukulska. Basia dzięki swojej aktywności w Wiadomościach24 odzyskała kontakt z rodziną z Konina, z którą nie widziała się już trzydzieści lat. Okazało się, że jej wujek i ciocia czytają artykuły swojej siostrzenicy.

Swoim nowym zakupem pochwalił się Adam Lutostański. Adam kupił szalik Pogoni Lwów. Pozostaje mi w tym miejscu tylko ubolewać nad znikomością mej wiedzy na temat sportu i sportowych drużyn.

Dość ciekawa dyskusja wywiązała się w wątku założonym przez Mateusza Urbaniaka, który podzielił się z nami swoim zmartwieniem: z kim można pójść na studniówkę? Rozmowa toczyła się przez kilkanaście stron, padło wiele ciekawych pomysłów. Mateusz dostał też propozycję od Kasi Blak, która zapewniła, że chętnie przejdzie się na bal. Mam nadzieję, że Mateusz da nam znać, jak się to wszystko skończyło.

Po raz kolejny usłyszeliśmy o Adamie Sęczkowskim, który pochwalił się nam, że został poproszony o udzielenie wywiadu na temat jego hobby. Materiał można przeczytać tutaj. O podobnym sukcesie napisał nam Kuba Drożdżowski, którego tekst ukazał się w "Dzienniku Łódzkim". Obu panom serdecznie gratulujemy.

Przy okazji przypominamy wszystkim o naszej grupie autolansu. Pamiętajcie - to miejsce, w którym chwalimy się naszymi małymi i dużymi osiągnięciami. U nas autolans trwa przez cały tydzień!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

No i super, widzimy się wszyscy 7 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chyba PO Ciebie, Łukasz ;) i przywozi Cię na spotkanie do Krakowa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pawle to taka ostrzejsza impreza będzie dlatego już wiem. Kasiu a do Pawła mi dużo brakuje

Komentarz został ukrytyrozwiń

Damian, jeszcze nie przysłałeś a już wie, że się nie nadaje... Oj, autocenzura :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Livia 7 to ja mam utaj dość ciekawą impreze raczej nie nadającą się na relacje W24 :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kasiu to jak do Krakowa my czy ty do 100Licy i na piwko czy coś.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kasiu ja już pisałem, że na blogu siatkówka w obiektywie. Ja jednak będe przy swoim, ale nie do końca bo nie chce sie kłócić. Ważne że obaj jesteśmy poza serwisem W24 i to się liczy a nie to kto pierwszy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kasiu to raczej ja z Mateuszem, ale ważne że obydwóch jest nas gdzie indziej. Co do pójścia, ja wiem Kasiu, ż pójdziesz i pewno nie zagadasz :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.