Facebook Google+ Twitter

Porcja zimowego, piątkowego autolansu

Za oknem króluje zima, a u nas, jak w każdy piątek - autolans!

 / Fot. U. A. MarczewskaJak zwykle nie zawiódł nas Damian Leciak, który pochwalił się, że zdjęcia jego autorstwa znalazły się na stronie zespołu Sami. Gratulujemy - wygląda na to, źe sukcesy fotograficzne Damiana zataczają coraz szersze kręgi. Niestety mamy też smutną wiadomość - nasz Autor uległ panującym w Polsce mrozom i przeziębił się. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Hanna Spinalska ma prawdziwy powód do radości - jej blog zajął pierwsze miejsce w konkursie na najlepszy blog studencki w kategorii "kobieta". Naszej autorce serdecznie gratulujemy, a czytelników zapraszamy do zapoznania się z blogiem Hani.

W jednym z wątków miał miejsce prawdziwy, lansowy bum edukacyjno-zawodowy. Andrzej Napierała pochwalił się, że udało mu się zaliczyć pierwszy semestr zaocznego LO, do którego uczęszcza. W nieco innej sytuacji jest Tomek Sroczyński, który zaliczenia i egzaminy ma jeszcze przed sobą. Swoim sukcesem zawodowym pochwaliła się natomiast Ewa Żuchowska, która w najbliższym czasie podpisze umowę z wydawcą i doczeka się wydania swojej książki w formie e-booka. Czekamy z niecierpliwością!

Paweł Majchrzak doniósł nam, źe napisał w Wiadomościach24 juź 200 artykułów. Dziękujemy i... prosimy o więcej!

Do edukacyjnych sukcesów nawiązał również Łukasz Wolski. Nasz autor był jedną z 15 osób na 100, które zdały egzamin z Nauk o polityce.

Do grupy autolansu dołączyła Marzena Suchomska, która ostatnio przeprowadziła swój pierwszy wywiad na żywo. Efekt jej pracy możecie zobaczyć tu.

Porcję piątkowego autolansu zakończymy lansem Ewy Krzysiak, a właściwie jej synka, który wystąpił w TVN24 w reportażu dotyczącym edukacji domowej. Gratulujemy telewizyjnego debiutu!

Na zakończenie dodam jeszcze coś od redakcji: kilka dni temu zadzwoniła do nas jedna z bardziej tajemniczych postaci Wiadomości24 - Sława Kornacka. W ramach autolansu dodam, że obok Kasi Karaś byłam tą osobą, która z nią rozmawiała. W kwestii towarzyskiej nie sposób nie wspomnieć też o czwartkowej wizycie w redakcji Piotrka Bogdanowicza. Po kilku latach urywanego, wirtualnego kontaktu nareszcie mogłam poznać Piotrka na żywo!

Wszystkim Autorom i Czytającym życzę miłego weekendu i oczywiście zapraszam do grupy autolansu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

"W ramach autolansu dodam, że obok Kasi Karaś byłam tą osobą, która z nią rozmawiała."

N I E S A M O W I T E - chyba zzieleniej z zazdrości. ... ;PPPPPPPPP

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja się cały czas leczę, ale nie zawiodłem wczoraj redakcji i pojechałem na mecz siatkówki więc można obejrzeć fotki i wypowiedzi pomeczowe. Teraz tylko siedzę i czytam co ciekawego bo narazie musiałem odpuścić

Komentarz został ukrytyrozwiń

:) Małe sprostowanie. Debiut telewizyjny miał kilka lat temu w Superstacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.