Facebook Google+ Twitter

Port Wisła na weekend. Zagrają: DJ Ojciec Karol i DJ Romi

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-12 19:02

Od 7 maja w Warszawie działa "Port Wisła” - pierwsze w Warszawie plenerowe miasteczko dla całych rodzin, łączące sport, kulturę i edukację. W najbliższy weekend, 13 i 14 maja, w Porcie Wisła wystąpią: DJ Ojciec Karol oraz DJ Romi.

 / Fot. .W Porcie Wisła zagrają znakomici didżeje, wyczuleni na potrzeby parkietu, którzy grają mnóstwo popularnych numerów, zachowując przy tym jakość muzyczną - bo dzięki tej zdolności od kilkunastu lat grywają w Polsce i na świecie. Muzyka, którą zaserwują dostępna jest dla szerokiego grona odbiorców: 20-latków i 50-latków, fanów starego funku i nowoczesnego electro, chłopaków i dziewuch, szpanerów i skromniachów.

Program podzielony został na dwa nurty: piątkowy i sobotni.

Oldschoolowe piątki
Każdy z artystów prezentuje swoją wizję pojęcia „starej szkoły”. Dzięki tej „wolności” powstanie fantastyczny koktajl, pełen różnorodności i energii tanecznej. Od lat 60., przez stary funk i początki disco, po lata 80. w kiczowatej zalewie.

Soboty z mash-up'em
Hasło przewodnie imprez sobotnich to mash-up. Znane i kochane utwory aranżowane na nowo i na żywo przez doskonałych w tym temacie DJs. Brak określonego stylu i wolność w doborze hitów, okraszona świetnymi nowoczesnymi dźwiękami to cechy tych imprez.

Piątek, 13 maja


DJ Ojciec Karol (Break da Funk) / Fot. .DJ Ojciec Karol (Break da Funk)

Współtwórca kolektywu djskiego Brake da Funk, który w estetyce muzyki funkowej nie ma sobie równych w... całej Polsce. Jego sety są pełne pomysłowych odniesień do innych gatunków muzycznych, radosne i ruszające do tańca. Karol ma też bardzo sympatyczną osobowość, dzięki czemu, kiedy podnosi ręce za didżejką, wszyscy na parkiecie robią to samo. Ojciec Karol wraz z kolektywem Break da Funk od kilku lat są odpowiedzialni za oprawę muzyczną największego festiwalu breakdance’owego we wschodniej Europie, jakim jest Warsaw Challange, a ich sety znane są daleko poza granicami naszego kraju. We krwi Karola płynie po prostu czysty Funk!

Sobota, 14 maja


DJ Romi (Gossip Club/Łódź) DJ Romi (Gossip Club/Łódź) / Fot. .

Jeden z najbardziej wszechstronnych stylistycznie DJ’s w Polsce. Ogromne doświadczenie zebrane przez ostatnie 13 lat grania pozwala mu na dopasowanie się do każdego rodzaju imprezy. Gra z dużą fantazją i energią. Jest również jednym z najlepszych turntablistów w naszym kraju. Na co dzień jest członkiem koncertowego składu Afromental, Jamal, Killah Sound i Sculpture Soundsystem. Stylistyka - od reggae przez rap/hip-hop po porywającą elektronikę i pop. Podczas setów didżejskich używa dodatkowych efektorów, co sprawia, że oglądanie go w akcji to czysta przyjemność.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

DJKupa
  • DJKupa
  • 14.05.2011 20:59

cena biletu+mandat za złe parkowanie

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ania
  • Ania
  • 13.05.2011 17:30

Ile wejście na dzis na impreze??

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gosia
  • Gosia
  • 13.05.2011 13:20

uprzejmie zawiadamiam,że każdy przypadak nieprawidlowego parkowania będzie zgłaszany do Straży Miejskiej

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.