Facebook Google+ Twitter

Portal górniczy nettg.pl o katastrofie w KWK "Wujek" Ruch Śląsk

Portal górniczy nettg.pl w specjalnej zakładce zatytułowanej "Katastrofa w Kopalni Śląsk" zebrał i na bieżąco uzupełnia najważniejsze informacje związane z piątkowym wypadkiem w KWK "Wujek" Ruch Śląsk.

Portal Trybuny Górniczej / Fot. www.nettg.plMimo iż od tragedii, która wydarzyła się 18 września w KWK "Wujek" Ruch Śląsk mija już trzeci dzień i w mediach temat z nią związany powoli schodzi na dalszy plan, w kręgach górniczych jest on nadal bardzo ważny i na bieżąco omawiany. Portal górniczy nettg.pl stworzył na swojej stronie specjalną zakładkę zatytułowaną Katastrofa w Kopalni Śląsk dotyczącą tylko i wyłącznie wiadomości związanych ze wspomnianą tragedią.

Można tam znaleźć między innymi szczegółowe informacje podawane od pierwszych godzin po wypadku przez Edytę Tomaszewską - rzecznika Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach oraz głównego mechanika i rzecznika prasowego Ruchu Śląsk kopalni Wujek Andrzeja Bieleckiego,
wypowiedzi lekarzy , wiceprezesa Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Jana Sytego , doradcy Prezydenta RP Bożeny Borys-Szopa , dyrektora ds pracowniczych Janusza Majdy , wojewody ślaskiego Zygmunta Łukaszczyka, premiera Donalda Tuska , prezesa Wyższego Urządu Górniczego Piotra Litwy , Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka oraz metropolity katowickiego arcybiskupa Damiana Zimonia .

Serwis jest aktualizowany kilkakrotnie w ciągu dnia i na bieżąco poszerzany o kolejne szczegółowe informacje związane z wypadkiem, dzięki czemu każdy, kto zainteresowany jest tragedią w KWK "Wujek" Ruch Śląsk może znaleźć wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu, bez potrzeby przeglądania wielu portali. Dodatkowym atutem jest fakt, że nettg.pl jest portalem górniczym, któremu (jak sama nazwa wskazuje) sprawy górnictwa nie są obce, więc pojawiające się na jego stronie wiadomości można uznać za najbardziej wiarygodne i rzeczowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.