Facebook Google+ Twitter

Portal www.obywatelki.pl - promuje autorkę Wiadomości24.pl

Portal www.obywatelki.pl promuje działalność autorki Wiadomości24 Pani Doroty Michalczak, która została zgłoszona do konkursu "Obywatelka poszukiwana". W lutym odwiedziła ją ekipa telewizyjna, teraz piszemy o niej w portalu.

10.11.2010 wspomniałem, na stronach Wiadomości24, o konkursie skierowanym do najaktywniejszych Wielkopolanek, w którym uczestniczy Pani Dorota Michalczak, autorka Wiadomości24.pl

"Obywatelka Poszukiwana" / Fot. z archiwum domowego Doroty MichalczakDla przypomnienia. Do konkursu można było zgłaszać panie, które oddają się pracy społecznej, pomagając ludziom, angażując się w bezinteresowną pomoc. "W konkursie tym, mogła wziąć udział każda pani, bez względu na status społeczny.
Organizatorzy postanowili te osoby wypromować, ogłosić światu o ich istnieniu".

Zgłoszenia kandydatek "Obywatelek poszukiwanych" zakończyły się we wrześniu 2010r. Po tym czasie koordynatorka projektu Agnieszka Wujek wraz z ekipą telewizyjna zaczęła odwiedzać wyróżnione panie, w tym autorkę Wiadomości24.pl.

Czytaj: Konkurs dla najaktywniejszych Wielkopolanek

Teraz możemy czytać na stronie www.obywatelki.pl, o inicjatywach kobiet, podejmowanych przez nie akcjach, ich pomysłach i działalności,między innymi o naszej Pani Dorotce .

Portal ten opublikował na swojej stronie opis działalności Pani Doroty, przedstawiając zakres działalności związany ze zbiórką krwi, czym niezmordowanie zajmuje się społecznie. Jakie jest jej ciche marzenie.

Ponadto koordynatorki w dalszym ciągu zachęcają kobiety aktywne, do przysyłania tekstów, tematów, zadawania pytań i komentowania. Można przysyłać też informacje o akcjach, konkursach warsztatach, konferencjach itp. Moderatorzy pragną, aby portal ten, stał się platformą wymiany wiadomości, dzielenia się doświadczeniami, inspirowania innych do podejmowania działalności na swoim terenie. Stronę tą z powyższym opisem znajdziecie pod wskazanym linkiem

Pozostaje wspomnieć mi jeszcze, że organizatorzy konkursu są w trakcie szykowania książki o laureatkach, które wzięły udział we wspomnianym konkursie. Książka ma opisywać każdą z pań, przedstawiać ich działalność. Będą filmy.

Aktywnymi Wielkopolankami projektu "Obywatelka Poszukiwana" zainteresowała się TVP1. Przygotowano już pierwsze programy do emisji, o czym dowiadujemy się z materiału Agnieszki Wujek- koordynatorki.
Jesienią bieżącego roku, ma być zorganizowany uroczysty finał podsumowujący wspomniany konkurs. Jestem ciekawy jak wypadnie NASZA DOROTA.

Pani Dorotko! Wszystkiego najlepszego! Zaangażowała się Pani w wspaniałą ideę!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

Z pewnością Jesteś zadowolona.
Dorotko! To był i jest Twój cel. Pomogłaś i pomagasz ludziom w ratowaniu im życia szukając tak cennych kropli krwi. Gratuluję i pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Izabelska
  • Izabelska
  • 14.08.2011 09:46
Komentarz został ukrytyrozwiń

No wiem, i Rudy Śląskiej!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu i Adamie ... nie tylko Zbąszynia!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ku chwale Zbąszynia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak długo sił wystarczy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Doroto. Tak trzymać. Gratuluję i życzę powodzenia z całego serca podsyłając bukiet fiołków.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.07.2011 17:45

Gratuluję Dorotko !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję za miłe słowa.
Poszukano obywatelki, teraz nastał ich czas.

Ja jeszcze za mało daję z siebie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
handbikerka
  • handbikerka
  • 07.07.2011 09:36

Popieram i nie mogę się doczekać jak się spotkamy w Zamościu :D Do szybkiego zobaczenia!!!
Pani Dorota to wspaniała kobieta bez dwóch zdań, bardzo wrażliwa na drugiego człowieka, co w dzisiejszym świecie mało spotykane :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.