Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29062 miejsce

Portalowi dobrzypolitycy.pl stawiajmy pały!

Strona dobrzypolitycy.pl to kicz, który ma charakter aspołeczny, preferuje cwaniaków, daje narzędzie do manipulowania ludźmi i ich opiniami, jest zabawą, w której oszukiwany jest przede wszystkim wyborca.

STAWIAJMY IM PAŁY, CZEMU NIE?!

Portal dobrzypolitycy. pl to trucizna odrywająca każdego dnia od pracy tysiące samorządowców, którzy zamiast oddawać się pracy społecznej, życiu rodzinnemu czy wzbogacaniu własnych umiejętności, zasiada do komputerów i z wielką determinacją walczy o podniesienie swojego miejsca na liście rankingowej stworzonej, przez pomysłodawców strony.

Całe rzesze radnych i urzędników różnych szczebli wyręczają wyborców w ocenianiu własnej osoby i na użytek publiczny buduje swój nowy wizerunek, który tak naprawdę oparty jest na kilku trikach. Najlepsze efekty przynosi zainstalowanie programu komputerowego dbającego o pozycję na liście. Program oszczędza czas, ale wymaga nakładów pieniężnych, zapewnia jednak wysoką pozycję w rankingu. Prawdę powiedziawszy posiadacz takiego urządzenia jest nie do ruszenia z zajętego, zwykle pierwszego, miejsca.

Ranking podnieść można również sposobem chałupniczym. Recepta jest prosta: zakładamy dowolną liczbę skrzynek pocztowych, a następnie logujemy się na naszym ulubionym portalu dobrzypolitycy. pl i oddajemy na siebie kolejny, gratisowy głos, i to zgodnie z tzw. zasadami jakim rządzi się portal. Jeżeli założymy 50 skrzynek emaliowych, oddamy tyleż pozytywnych i negatywnych głosów. Metoda jest czasochłonna i wymaga dużej determinacji. Najprostszym i najtańszym sposobem rozdysponowania punktów jest resetowanie liveboxa, tutaj króluje Neostrada.

Wiem, co piszę, próbowałam. Wstyd mi z tego powodu, ale dałam się ponieść emocjom i nie mogłam oprzeć się atmosferze walki o miejsce na stronie poświęconej radnym miejskim, tym bardziej, że jedynki spadały na mnie niczym krople deszczu podczas tropikalnej ulewy.

W moim mieście karuzela punktowa kręci się przez całą dobę. Rano z zamkniętymi jeszcze oczyma uruchamiam sprzęt i sprawdzam, na jakiej pozycji dziś jestem. Istne szaleństwo. W myślach krzyczę help, ale ranking nie rośnie. W desperacji atakuję bezpośrednio portal dobrzy politycy, ale oni wyrzucają moje, demaskujące ich nieudane „dziecko” wpisy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Sara Kopeć
  • Sara Kopeć
  • 21.01.2011 19:56

Jestem tego samego zdania ta strona powinna być usunięta !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Alicjo! 5* za poruszenie waznegotematu. Niech obywatel dowie sie w jaki sposób sie nim manipuluje. Dodajmy jeszcze do tego np stazystów w urzedach, którym raczej nikt nie da zbyt odpowiedzialnej pracy, więc jest wysoce prawdopodobne,że ich praca polega w duzej części na klikaniu...Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

macie rację, nie zaglądałam tam,bo myślałam,że to jest jakaś stara zabawa.Mój mąż tkwi tam jako radny powiatowy, choć od dwóch lat nim nie jest i nie wiem czy te pały to stawiają mu jako radnemu,czy twarz komuś się nie podoba, czy z klucza-on nie nasz to pała.Po trzy dniowej obserwacji widzę, że z klucza

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wystarczy wejść na stronę miasta Gorlice w woj. małopolskim, by zobaczyć niezwykłą aktywność głosujących.
Odpowiedź na pytanie, kto tak naprawdę jednym wklepuje 6, a innym 1, każdy musi znaleźć sam, by nie rzucać podejrzeń na bohatera rankingu. Czyż nie skłania jednak do refleksji, a nawet nieprzychylnych podejrzeń zestawieni ilości oddanych głosów na panią minister oświaty, na którą w całej Polsce zagłosowało do tej pory 2079 osób z wynikami osiągniętymi przez przewodniczącą komisji oświaty w liczącym około 25 tysięcy, na którą głosy oddało prawie 7410 mieszkańców.
Osadzony na pierwszej pozycji radny, którego osiągnięcia znane są głównie z jego opowieści zebrał prawie 6685 głosów, w tym samym okresie popularny polityk wysokiego szczebla, przykładowo Grzegorz Schetyna oceniony został przez 3935 Polaków.
(dane z godziny 17.28 w dniu 7.03.09)

„Nasz portal to typowy polski kociołek, w którym smaczne miesza się z niesmacznym, a pożywne z niestrawnym.” pisze redaktor portalu i tu się z nim zgadzam, portal jest niestrawny i to przez nieetyczne działania jego twórców.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A gdzie wiara w "mądrość" wyborcy ? :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.